Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőm gyerekorvosa szerint...

Barátnőm gyerekorvosa szerint egy 2 hónapos baba már ne egyen éjszaka. Ne adjunk neki enni, hiában sír, pár nap alatt le fog szokni róla. Ennek ez lenne a módja?

Figyelt kérdés
Az én fiam 3 hónapos,7 hetes kora óta 5-ször eszik, 8,12,16,20 és 3 óra körül.Most alkalmanként kb.200 g-ot, ez a súlyának megfelelő,de többet egy alkalommal nem tömhetek bele,nem fogadja el,vagy úgyis kijön belőle. Sűrűbben sem tudom etetni,mert nem éhes.Az orvos véleménye szerint,ha így folytatjuk,még másfél évesen is felkel. Szerintem az orvos nem normális,vagy tényleg így kell leszoktatni a babát az éjszakai evésről?
2009. márc. 3. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

dehogyis:))

etessétek nyugodtan, ha éhes.

a doki barom. ha ő éjjel felébred, h farkas éhes, akkor sem eszik az elmebeteg????

2009. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

dehogy kel. az enyém 4 hós koráig evett éjjel. igaz utána kellett egy kis kiegészítés sinlac-al, de ha 3kor kel éjszaka csak akkor elég a cici neki. isten őrizz üvölteni hagyni azért mert éhes. gyerekorvosnak megmondani hogy persze hagytátok aztán kész. ugyse tudja mi a helyzet:-)

sőt. a lányom 6 hós és Sinlac mellett igényt tart egy hajnali szopira.

hidd el nem fog felkelni másfél évesen, legalábbis emiatt nem.

2009. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A doktor úrnak javaslom hadjon ki egy étkezést,majd meglátjuk ő hogy érzi magát.
2009. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
jav.:hagyjon
2009. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, nem normális. Az éhségről általában nem tud leszokni senki. Hallgass magadra, és a babát akkor etesd, amikor éhes. Egyébként sem neki kell (mármint az orvosnak) felkelnie. Az én lányom elmúlt hat hónapos, és hajnali 4-kor felkel enni. Még nem jutott eszembe, h' ne adjak neki.
2009. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
ki ez a barom doki??? Babám négy hós ,mindig is felkelt éjjel szopizni.az éjjeli evés a szopisoknál gyakoribb mint a tápszereseknél,mert a tejci hamarabb kiürül,megemésztődik.a dokinak kéne kipróbálni,hogy nem kap enni,mikor farkaséhes! Drága kis csillagbaba,hát persze,hogy ne hagyd éhen sírni!
2009. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy sintér, nem orvos! Pláne nem gyerekorvos.
2009. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A könyvek szerint fél évesen érett a baba ahhoz, hogy végigaludja az éjszakát. Lányom 9 hós, eszik 4-kor, 7-kor és alszik 9-ig. 10-kor gyümi, délben főzi, 15-kor cici, 18-kor főzi és 21-kor cici.

Szerintem keressetek másik gyerekorvost!

2009. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Az én lányom két hónapos kora óta nem kel fel éjjel enni.Egyszer csak nem ébresztett fel hajnalban,hanem reggel 7-kor felriadtam,hogy Úristen él még ez a gyerek,hiszen nem is adtam neki éjjel enni.Azóta egyszer sem kelt fel enni,és én ennek nagyon örülök.Sokan mondták,hogy ez túl sok idő kaja nélkül(este 10-től reggel 8-ig),de szerintem csak irigykednek,mert nekik a nagy (1,2,3 éves)gyerekük még mindig legalább 1szer felkel éjjel.


Ja és én is 5 ször szoptatom a lányom 8,12,16,19,22-kor.


4 hónapos kiscsaj anyukája

2009. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
21:15-ös! Ezzel nem segítettél! Kérdező: a dokid tényleg nem normális...szoptass igény szerint!
2009. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!