Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az a baba, aki életében nem...

Az a baba, aki életében nem kelt fel éjszaka, most miért nem alszik 5 napja?

Figyelt kérdés

Ő már a 3. babánk. Igazán van tapasztalatom a nem alvás terén. De most úgy tűnt, szerencsénk van. 4 hós kisfiam 1 hós korától este 8-tól, reggel 5-ig aludt.

Most viszont pár napja fél óránként ébred. Nem sír, csak nyöszörög, forgolódik. Kap pár korty vizet, átfordítom őt és alszik tovább. Amire én gondolok, az az, hogy pár hete rettentő mozgékony lett. Forog oda és vissza és a kezét is nagyon ügyesen használja, mindent megfog és a szájába tesz. Ha nem sikerül valami, igazán ingerült lesz. Hozzá tenném, hogy nagyon nyugodt baba, most viszont teljesen megváltozott. Talán a fogacskák is kínozhatják. Fog még aludni úgy mint eddig, van rá remény szerintetek? Ugye ez csak átmeneti időszak???


2011. szept. 6. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem elsö baba, de azt kell mondanom, hogy nálunk szinte havonta változik az alvási szokás.

2-5 hós koráig átaludta az éjszakát, ahogy elkezdett mozogni szinte óránként volt fent. aztán ez jobb lett, de így is néha fent van. ahogy te is tudod ez nagyon változó szerintem telejsen nem fog vissza állni, de lesznek jobb napok és rosszabbak.

2011. szept. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 6 hónapos és pár hete ugyanez volt. megtanult átfordulni oda-vissza, és éjjel 4-5-6x kellett hozzá kelni, mert sokat mocorgott, nyöszörgött, megébredt arra, hogy átfordult, de vissza már nem tudott, mert annyira még nappal sem ment neki. most már ügyesen forog éjjel is, uh 1-2x kel, barakom neki a cumit és durmol is tovább
2011. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!