Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és milyen esetekben...

Mennyit és milyen esetekben cumizik pár hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a babám 3 hós koráig nem kellett, aztán ekkor kezdett rászokni.

most fél évesen csak alváshoz adom neki.

2011. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elalváshoz majdnem mindig, illetve, ha nagy fájdalom gyötri (hasfájás, front, oltás). 11 hetes.
2011. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam már 8 hónapos, de nagyjából 3-4 hetes kora óta cumizik. Nem vagyok cumihívő, a lányomnak nem is volt soha, kis ideig szopizta az ujját, de 5 hós korára azt is elhagyta teljesen magától.

A fiamnál azért kellett a cumi, mert hiába szeretett volna komfortszopizni cicin, nem tudott, ugyanis még a nővérét is szoptattam és olyan szinten dőlt belőlem a tej, hogy fuldoklott tőle, nem győzte visszabukni, hiszen ő nem enni akart, csak cumizni rajtam. Ekkor vettem neki cumit.

Csak alváshoz használjuk, vagy ha nagyon nyűgös és nem tudom felvenni, mondjuk épp kocsiban ülünk és vezetek, vagy a városból jövünk hazafelé babakocsival sétából, bevásárlásból és már kezd éhes lenni. Ha már nem vagyunk messze otthonról, akkor adok neki cumit, azzal kibírja hazáig, ha messzebb vagyunk, inkább megállok és megszoptatom.

2011. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem fiam a cumit csak úgy lőtte kia szájából, csak játékhoz használjuk... az ujját szopja,ha álmos, nyűgős.
2011. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pártolom a cumit.Kisfiam szinte rögtön cumizott.Most 2 hónapos és nagyon szereti.Megnyugtatja,elaltatja,leköti,de a kezét is szokta csócsálni.
2011. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 2 hónapos koráig cumizott csak.Magától leszokott róla,hiába adtam a szájába,nem kellett neki,köpte ki.

Mindenki mondja,milyen szerencsések vagyunk:)))Mondjuk,cumi helyett az ujját szopizza.

2011. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!