Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit cumizik/cumizott...

Mennyit cumizik/cumizott néhány hetes babád?

Figyelt kérdés
Az én 3 hetes kisfiam nagyon cumi függő lett. A cumi megnyugtatja, ha sír, attól mindig abbahagyja. Nem lesz ebből baj, hogy szinte egész nap a szájában van a cumi?
2011. jún. 23. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Baj nem lesz,de nagyon meg fogja szokni.Mi csak 2 hónaposan adtunk neki és csak alváshoz.Ha felébred,eltesszük,sokszor cumi nélkül alszik el.A lányom nagyon cumizott,nehezen vált meg tőle,ahogy nőnek úgy lesznek egyre önkiszolgálóbbak cumi-ügyben,úgyhogy mi másodszorra már próbáljuk jobban kezelni ezt a cumi dolgot.
2011. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 1 hónapos korában kapott egy cumit a nagymamájától. Én nem akartam neki venni. De ha már anyukám megvette, kipróbáltuk. Kb egy hónapig cumizott, akkor is ritkán, és magától utasította el. Én nagyon örültem neki.

És mielőtt valaki megjegyezné, nem kapott rá az ujj szopásra sem. Legalábbis az elmúlt 17 hónapban nem sikerült rászoknia...

2011. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már a kórházban is adtam neki, amikor sírt, vagy ha meg kellett nyugtatni. Itthon viszont azóta is csak alváshoz kell neki, mostanában előfordul, hogy már ahhoz sem.

4 hónapos

2011. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!