Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves lányom a napokban...

Egy éves lányom a napokban nagyon hisztis lett. Már nem bírok vele. Semmi nem tetszik neki kicsapja magát a kezenbőlmindenen hisztizik ha nem kap meg valamit. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
NA az én lányom is ilyen!(16 hós) Ne engedd meg neki azt amiről úgy gondolod, hogy nem neki való! stb! Ne hagyd magad, mert később nagyon rossz lesz! A hisztit úgyis megunják. :)
2011. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap azt mondta a védőnő a telihold miatt van.
2011. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! De ez már katasztrófa..ha hagyom hogy sírjon képes lenne egy orán keresztül is üvölteni.
2011. ápr. 19. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most ezt csinálja a lányom. Semmi nem jó neki, nem csak az nem jó, hogy nem adom neki oda, amit kér, hanem ha öltözni kell az sem, ha éppen nem vele foglalkozom azért is kiakad pedig már kezdett egész jól eljátszani egyedül. Én most azt csinálom, hogy amikor hiszti jönne még időben elterelem a gondolatait. Ha valamit nem kaphat meg, mert veszélyes elmondom neki és kiveszem a kezéből, ha már fogja, de adok neki valami mást, ami érdekli, de mindig előbb elmondom, hogy miért veszem ki a kezéből. Persze mindezt gyorsan kell csinálni::) mert ha nagyon belehergeli magát, akkor kész. Most eljutottam oda, hogy már nem olyan hisztis, mint volt, ha valamit nem kaphat meg. Kezdi megérteni, hogy mi az övé és mi az enyém.
2011. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

MINTHA ÉN ÍRTAM VOLNA

nem szokta pedig ezt csinálni

állandóan üvölt toporzékol hisztizik

legszívesebben megpofoznám persze nem bántom

de néha olyan idegesít ez a hiszti.....

13 hónapos.

2011. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megértelek! Nálunk 15 hósan indult. Sok szeretet, ölelés kell ilyenkor. Valahogy épp a napokban botlottam bele ebbe az oldalba, érdemes olvasgatni, egy 30 éves óvónői

tapasztalattal rendelkező hölgy weboldala: [link]

Kitartás!

2011. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 20. 08:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen! Sok sikert! (utolsó voltam)
2011. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!