Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám minden öltözkö...

8 hónapos babám minden öltözködést végig hisztizik ez normális? A te babád is ilyen? Ötlet hogy mit tudok ellene tenne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajajj, lesz ez még rosszabb is :) Nálunk is ebben a korban kezdődött, tehát ez kori sajátosság. Én úgy szoktam, hogy adok a kezébe egy krémet, vagy valamit, így addig el van, amíg befejezzük.
2011. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajna ez már nálunk nem váli be:):)

Az a baj hogy már amikor a hátára fordítom már akkor elkezdi a hisztit egyből megfordul és mászik tovább, nem tudom semmivel leköti!!!!!!!!!!

Mikkor növi ki?

Tök vicces hogy azt írják könyvek hogy a 6 hónapos baba már segít öltözködni!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 9. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A lósza.t segít a 6 hónapos. Akkortól kezd hátráltatni! Ugyanúgy vagyunk, mint ti, lefektetem, felugrik és elmászik, vagy ordít, de szerencsére nálunk a popsikrém, a popsitörlős doboz, vagy vmilyen játék általában leköti. Most 9 hós a kislányom.
2011. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám csak akkor csinálja, ha fáradt, de akkor rögtön fordul hasra, elmászik a falig, feláll és visszanézve vigyorog. Ha jó kedve van akkor dugja a kezét meg a lábát. Egyébként 6 hónapos.
2011. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem holnap lesz hós a fiam, távirányító, vagy mobila kezébe, így akár órákig is öltöztethetném...
2011. szept. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anizotropikus válasza:

két lányom van és hét unokám:)

Valamit nem vettél észre aprókád viselkedésében.

Mióta teszi ezt?

Mi provokálja ki?

Ha nem jössz rá ne add fel, kinövi ha következetesen nem veszed észre a hisztijét!

2012. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!