Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legyetek szívesek írni nekem...

Legyetek szívesek írni nekem MINTAÉTRENDET 13 hónapos kislányom számára (reggeli. Tízórai. Ebéd. Uzsi. Vacsi)?

Figyelt kérdés

és vacsira ami elég tartalmas..

KÖSZI SZÉPEN A VÁLASZOKAT !!!


2011. ápr. 19. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk

Reggeli: gyümölcsjoghurt keksszel

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: amit mi eszünk, igyekszem sok zöldséget, főzeléket készíteni. Puffasztó kajákat még nem kap (egyszer próbáltam, nem bírja), akkor összeütök neki valami főzeléket.

Uzsi: margarinos vagy sajtkrémes kenyér, néha krémtúró.

Vacsi: az ebéd maradéka, ha az nincs, kefír vagy virsli.


Ezen felül naponta kétszer szoptatom még.

2011. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

kedves első

köszi a választ.

2011. ápr. 19. 13:20
 13/14 anonim ***** válasza:

első ismét:)

remélem igy érthetőbb voltam...

2011. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én 13 hónapos lányom mult héten evett a csülökpörköltből, és el sem tudjátok hinni mennyire ízlett neki.Felnőtt adagot megevett, semmi baja nem volt tőle :)

Na de a konkrét kérdés:

Reggeli:kenyér májkrémmel, virslivel, sajttal, felvégottal, körözöttel és ilyesmikkel, nagy ritkán bundáskenyér (3x kóstolta eddigm de nem izlik neki tulzottan)

Tízórai:gyümölcs

Ebéd:Amit mi, ha nem eszi meg(mert gyakran előfordul ma pl a tojásosnokedlit nem ette meg)akkor jön az 1 üveg tartalék Nestlé bébiétel 1-3 éves korig, vagy összeütök valami gyorsat pl valamelyik nap paradicsomos krumplit halrudacskával.

Uzsi:puding, joghurt, krémtúró ilyesmi 3 valami gyümi ha még elfogadja.

Vacsi:többnyire hasonló mint a reggeli valami kenyér hozzávalóval vagy tojásrántotta, néha a maradék ebéd.


Az én babám nagyon kenyérfüggő, és jól is lakik tőle,átalussza az éjszakát.Szóval vacsira ezt ajánlanám.

2011. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!