Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem túl gyorsan váltott mászásra?

Nem túl gyorsan váltott mászásra?

Figyelt kérdés
Babám 1 hét múlva lesz 7 hónapos. Pontosan 1 hónappal elezelőtt sikerült neki hasról hátra fordulni. Aztán 1 hét múlva elkezdett kúszni, de csak pár tempót, aztán néhány nap múlva hátrafelé kezdett mászni és 1 hete megtalálta az egyest és már sikerül előre is másznia. Most már mindent mászva akar elérni. Kúszni kb. 2 hétig kúszott és nem sok tempót egyszerre. Nem gyors ez a fejlődés? Baj, hogy nem sokat kúszott? Tudom, van aki azért aggódik, mert nem csinálja, én meg azért, mert túl hamar. :)
2009. márc. 4. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha magától csinálja, akkor nagyon ügyes baba. Egy babánál nincs túl hamar, ha egy mozgássort önállóan csinál. Ne aggódj, ő milyen gyorsan fejlődik:))
2009. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit magától csinál az nem baj, és az sem, hogy csak rövid ideig kúszott. Ügyes baba, hamar ráérzett a szükséges technikára.
2009. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj inkább örülj!! Az én kisfiam 6hónaposan már felállt a kiságyba,mászott és egyedül felült. 5,5hósan kezdett kúszni,most 10,5hós és 2hete egyedül megy már szinte szalad.
2009. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, az első gyermekem aki 14 éves 13 hónaposan állt fel. A második fiam, aki most 10 hónapos, két hónapja megy. Nincs jelentőssége. Gugolni is tud, meg lábújjhegyen pipiskedni is, szóval örülj neki hogy mozgékony.
2009. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!