Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ennek később szövődménye...

Lehet ennek később szövődménye? A kisbabám belekakilt a magzatvízbe, amiből nyelt is, és gyorsan kellett császározni.

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint emiatt kellett gyorsan császározni?


Az én babám is belekakilt a magzatvízbe, mondta az orvos, amikor burkot repesztett, hogy már zöldes a magzatvíz, de nem mondta, hogy bármi baj lenne, burkot repesztett, én pedig természetes úton megszültem a lányomat. 14 hónapos, se a születéskor, se idáig nem volt semmi baja.

2011. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gondolom akpott antibiotikumot, egészségesen engedték haza, most már ne aggódj, minden rendben lesz :)
2011. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is belekakilt a magzatvízbe szülés közben. simán megszültem, de nem engedték felsírni, befogták a száját és az orrát,és miután letisztították, akkor sírt csak fel.

7 hónapos és semmi baja. Nyugi, biztos nem lesz gond már!

2011. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy volt, mint az utolsónak. 2 hónapos, semmi baja.
2011. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló helyzet volt, azért jó lenne tudni, hogy volt-e akármennyi ideig is oxigénhiány, mert akkor lehet később szövődménye, pl kislányom hipotóniás és emiatt járunk gyógytornára fél éve. Nem annyira súlyos amúgy, már kúszik és egyre ügyesebb, csak mondom hogy erre nem árt felkészülni. Nézd meg mindkettőtök záróját, van -e erre utaló "nyom". (nálunk csak az enyémen volt rajta, kislányomén nem).
2011. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ennyi van írva a papíromra:

Fenyegető i.u asphyxia. (meconiumos magzatvíz)

2011. nov. 5. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
13:11-es vagyok. Enyémre is kábé ez volt írva. Megkeresném neked de most költöztünk és nem tudom , hol van a zárójelentésem. Ha megtalálom, beírom.
2011. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!