Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom csak háton szeret...

A kislányom csak háton szeret aludni 7 hetes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az oldalán kellene.úgy a legbiztonságosabb,de úgy sokszor felkel,és nyöszörög.
2009. márc. 4. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia. az enyém 11 hetes, de még csak egyszer aludt hason, véletlenül, amúgy csak háton. ha nem szereti, akkor nem. én nem erőltetem.
2009. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy ted ahogy neki jó, ne pedig úgy ahogy másnak jó...én végig, elejétől fogva hason altattam az volt neki a legkényelmesebb....volt légzésfigyelőnk az nagy biztonságot adott
2009. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nincsen olyan, hogy kellene! Ahogy neki kényelmes, jó, úgy fektesd. ha nem jó neki, vagy úgyis addig próbálkozik, míg vissza nem fordul a hátára, vagy sírni fog, és az senkinek sem jó. Tedd csak a hátára nyugodtan alváskor. Enyém az első naptól fogva háton aludt, úgy alszik a mai napig. Napközben sokszor hasra teszem, és gyakoroljuk az oldalra fordulást, oldalt fekvést. Aludni meg ahogy jó neki, úgy alszik.
2009. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amikor hazahoztam a kórházból egy összecsavart törölközőt tettem a háta mögé, hogy stabilan feküdjön az oldalán! Ezt minden nap cserélgettem, hol jobb, hol bal oldalon aludt! Akkor hagytam abba amikor magától fordult oldalára! Szép kerek lett a buksija! Ja persze ha visszajött a tejcsi az is a pelenkán landolt nem a nyakába! én így csináltam
2009. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Altasd háton.
2009. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!