Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tisztítjátok a gyermeket...

Mivel tisztítjátok a gyermeketek kezét, ha nincs víz a közelben /pl. játszótéren/? Milyen törlőkendőt használtok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a popsi törlőkendőből használok. Az mindig van nálunk.

2011. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
DM-ben veszem,30 db-os nedves popsitörlő,kis kiszerelés,olcsó praktikus!Az mindíg nálunk van,csak előkapom,megtörlöm a mancsait és kész:)
2011. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Popsitörlőt használunk mi is ilyen esetben.
2011. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a gyerek, barmilyen nedves torlokendo megteszi. Ha idosebb (3-4 eves), akkor mar azokat a geleket (szaraz szappanokat) is lehet hasznalni, amiket elken a kezen, pillanatok alatt megszarad, es elpusztitj a bacilusokat. (Persze koszosnak koszos marad, fold stb, szal, ha jobban belegondolok, jatszoterre a torlokendo csak jobb)
2011. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En nem szoktam a jatszoteren pucolgatni a kisfiam kezet, 2 percre lakunk onnet, igy enni nem is eszik ott, gondolok itt kekszre meg ilyesmire. Ha messzebbre megyunk, akkor en is popsitorlovel torlom meg a kezet.
2011. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is popsitörlővel szoktam, ahogy már az előttem válaszolók is írták.
2011. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Én is vettem Beauty baby utazós, kis kiszerelésű nedves törlőkendőt a müllerben, azt viszem magunkkal pl. játszótérre. Meg most találtam fertőtlenítő törlőkendőt is, azzal pl. a bevásárlókocsit törlöm át, ha megyünk, ne a csupa bacis kocsit fogdossa össze.
2011. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!