Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor kell minden pelenká...

Most akkor kell minden pelenkáznál törlőkendő, popsikrém vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én mindíg szoktam, lehet nem kéne popsikenőcs??!! ez nekem új, várom én is a válaszokat, kíváncsi vagyok!
2009. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Én törlőkendőt minden pelenkázásnál használok, mivel, ha belegondolsz, te is megtörlöd magad minden wc-zés után, most a baba miért legyen pisis. Kakilás után meg is mosdatom a csap alatt.


Popsikrémet csak reggel, meg este, meg kakilás után szoktam kenni a babámra.


5 hós kislány anyukája

2009. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én minden pelenkázáskor használok. Ha kaki van, akkor lemosom, ha csak pisi, áttörlöm t.kendővel. T.kendőböl parfüm és illatmenteset használok. Minden pelenkázásnál be is kenem a kis popót, meg a hajlatot
2009. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Törlő kendőt én mindig használok, popsi kenőcsöt meg csak hébe-hóba, ha éppen kedvem tartja, nem piros a kicsi popsija.

Ez szerintem ízlés dolga, ami fontos, hogy ne csípje ki a popsiját, meg egyéb lenti részeit a pisi, kaki. Én azért használok minden pelenkázásnál törlőkendőt, hogy letöröljem a kakát, meg esetleg a pisit róla, de a pelusok olyan jól beszívják a cuccot, hogy ebben sem vagyok biztos, hogy szükséges lenne. Azért engem megnyugtat, meg van bennük bőr ápoló is.

2009. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Én törlőkendőt mindig használok de popsikrémet max csak a fürdetés után, meg ha látom hogy szükséges. De mindig gyönyörű a popója krém nélkül is.
2009. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Én minden pelenkázáskor szoktam mind a kettőt,a popsitörlőt azért tartom fontosnak,mert tiszta a baba, a krém, meg kell. ha nem akarod, hogy a pisi kicsípje a fenekét. minél zsírosabb, annál jobb, szerintem...
2009. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is használok minden pelenkázáskor törlőkendőt is és popsikrémet, mert ugye soha nem lehet tudni mi lesz a következő pelusban. Az enyémnek még így is kicsíp néha a kaki a popóját, pedig azonnal tisztába teszem, ha észreveszem, hogy kaka van.
2009. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert én is használok minden alkalommal törlökendőt, krémet nem mindig. Azt olvastam nemrég, hogy a törlökendővel megbontjuk a bőr egyensúlyát (tehát ártunk vele).Dehát én is tisztábbnak érzem igy a picim popóját. Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 4. 15:00
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem én értékelek negativat...
2009. márc. 4. 15:02
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Gondold végig, hogy míg nem volt törlőkendő 8nem volt ennyire divatos termék) addig hoyg működhetett. Nedves ruhával törlés, aztán kenőcs. Ma már a törlőkendők több mindent tudnak: tisztít, ápol, stb. Védőnők nem javasolják a kenőcsözést minden peluscserélnél. Inkább akkor, ha tudod, hogy hosszabb ideig nem lesz lehetőséged cserélni. Ilyenkor megakadályozza, hogy kipirososdjon.
2009. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!