Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napvédő krém - már most is...

Napvédő krém - már most is kenjem? Induláskor elég, vagy hamarabb ajánlott, hogy beszívódjon?

Figyelt kérdés

10 hós a kislányom, és ha sétálunk, mindig leárnyékolom. Kellene ilyenkor is kenni az arcát?

Olvasgattam, hogy miket használnak általában és nem tapasztaltak nagyon különbséget egy DM-es és egy drágább között. Így lehet, vagy van azért érdemi különbség köztük?


2011. ápr. 20. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Müllerben vettem saját márkás 50-es babanaptejet 1200-ért. És egyszer sem égett le még a kisfiam tavaly, mikor kentem vele, ahogy az 5000-estől sem égne le. Akkor meg jó nekem az olcsóbb is.

Én még nem kentem be vele idén a kisfiamat, de délután már be fogom, mert az egyik kislány eléggé megpirult a délelőtt folyamán. Mielőtt indultok, vékonyan bekened vele az arcát, a kis kezét, és pár perc alatt úgyis beszívódik, addig nem fog megégni.

2011. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha le van árnyékolva, akkor én még nem kenném be. Persze van aki mást mond...

Mi próbáltunk már többfélét is (2,5 éves a kisfiam), érdemi különbséget nem tapasztaltam az olcsóbb (DM-eset vettünk mi is) és a drágább krémek között (kaptunk már Biodermát, Vichy-t).

Indulás előtt érdemes 20-30 perccel bekenni a babát.

2011. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én nem kenem, mert ez még nem olyan erős nap és ha már most kenném, mi lenne a nyári, tényleg veszélyes napsütéssel. Edződik a bőre kicsit, kell még kenni majd eleget. Persze az is fontos, hogy a baba b őre mennyire érzékeny, az én fiamnak eleve kicsit sárgás-barnás az alapszíne. Én tavaly vettem Vichyt baromi sok pénzért, akkor 8 hós volt és Horvátországba mentünk, gondoltam jobb a jó minőség.
2011. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha leárnyékolod, akkor szerintem még ne kend neki.

Indulás elött kb 15 perccel érdemes már rákenni.

Amúgy én Niveat vettem a dm-ben kuponra.A Vichyt (5600 volt a gyógyszertárban) meg a többit túl drágának találtam.Tavaly avonos volt.Soha többé.Nekünk nem jött be.

2011. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!