Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok 7 hónapos babáimnak?

Mit adhatok 7 hónapos babáimnak?

Figyelt kérdés

Azt tudom miket nem ehetnek, de jól jönne pár ötlet, hogy milyen ételeket adjak még nekik. Sok mindent kipróbáltunk már: alma, burgonya, cékla, brokkoli, sárgarépa, kln. húsok,stb. Jó lenne ha írnátok pár reeptet, hogy a ti babáitoknak miket főztetek, nem igazán tudom mit mivel kombináljak, hogy finom legyen. Egyelőre mindent pürésítek, mert foguk még nincs..:o(. A hozzátáplálást már 4 hónaposan kezdtük, tápszeres babák sajna...

Várom az ötleteket!


2011. ápr. 20. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én lehet le leszek pontozva.

De!Az én 7 hós babám nem volt hasfájós egy percet sem.Így bátrabban adtam neki mindent.Szokott kapni ami ételünkből.Például:Sárgaborsó főzelék volt ma és szószerint kinézte a számból.Megkóstoltattam vele és ízlett.Így azt evett.Múltkor kelkáposzta főzeléket kóstoltattam vele.Jó is lakott.Akkor gyümi levest,paradicsomlevest.Ezekbe van tej, de nem lett kiütéses.A fiam is tápszeres, nem kapott még tejet csak úgy magába.A kislányom is 10 hós volt mikor adtam neki a kisfiamnak is akkor szeretném.

Nekünk már 7 fogunk van.

2011. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia! én ma pl gyalult tökből főztem tökfőzeléket, kis krumplival, hússal, kaporral, és a végén egy pici lisztet is raktam bele, úgy sűrűbb lett. Szoktam még pl cukkinis vagy zöldbabos bébiételhez is főzni krumplit, húst, azt is szereti, spenótot krumplival, kicsi fokhagymával. A brokkolihoz újabban nem krumplit, hanem rizst főzök, úgy más az íze. Kisfiam 8 hónapos lesz.
2011. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!