Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leányotok mellé állnátok, ha...

Leányotok mellé állnátok, ha megalapozatlanul gyermeket várnának? Se szakma, se munkaviszony, se anyagi háttér a babához. Tőlünk várja, hogy tartsuk el. Elvetetni nem akarjuk! Megadjuk a segítséget?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 16 voltam,és elszakadt a gumi (72 órás még nem volt ennyire ismert),akkor anyáék azt mondták h segitenek mindent,öcsém akkor 2 éves volt,elfért volna egy kisbaba,én tanultam volna tovább

nem lettem terhes végül,de a tudat jó volt (onnantól fogamzásgátlót szedek inkább)

23/N

2011. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem magát a kérdést sem. Ha nem veteti el a gyereket, akkor mégis mi mást tehetnél, minthogy mellé állsz és támogatod? Hiszen a gyereked!

Vagy hagynád, hogy az utcán éljen, vagy ismerősöknél tengődjön a te unokáddal?

Szerintem felesleges ezen agyalnod, hiszen ha már foglalkoztat a kérdés, akkor egyértelmű, hogy gondoskodó szülő vagy, ha végiggondolod a dolgot, egyértelmű a válasz.

2011. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a kérdést. Persze. A gyerekem.

Nem lennék felhőtlenülboldog, de ez történt. Akkor lennék kétségbeesve, ha el akarná vetetni.

Bár akkor is mellette állnék. Ez az ő döntése. És amiben a segítségemet kérné, azt megtenném.

2011. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenféleképp segitenék neki.
2011. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
És az apuka?Mennyi idős?Mit szól a dologhoz?Mennyi idős a lányod?
2011. ápr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A gyerekem. Akkor is, ha olyat tesz, ami lehet, hogy nem épp a legjobb adott pillanatban. Az ő döntése a lényeg egy ilyen esetben. Mindenesetre elmondanám, hogy mi mivel jár. Mi a "következménye", ha anya lesz. Azt is elmondanám, hogy én mellé állok, segítek mindenben, támogatom, ahogy tudom, de ezért elvárásaim is lesznek: iskola, vagy tanfolyam, hogy szakmája legyen, munkahely keresése, ha a gyerek majd bölcsis/ovis lesz, a gyerek megfelelő gondozása, a lakás rendben tartása.
2011. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen segítenék!!!
2011. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia


Termeszetesen segitenek.

Termeszetesen sokat tiprodnek, hogy mit rontottam el, de ha mar igy alakult akkor segitenek amiben tudok.

Majdnem 18 voltam az elso komoly kapcsolatomnal amikor kiszakadt el kezdtem szedni fogamzasgatlot.Az elso honapban antibiotikumot is szednem kellett egy torokgyulladasra es nem jott meg a menstruaciom.

Elmondtam mindent anyukamnak.

Tok jol fogadta.Vegig sirtam az egeszet, mert rettegtem, hogy mit fog szolni, de nem csalodott bennem.

Tudta, hogy nem vagyok felelotlen es nem 2 het utan tortent meg az egyuttlet (meg ugye par honapo es majdnem 18 lettem volna).

Tamogatott volna, de szerencsere nem kellett.

25.5 evesen szultem meg a kislanyomat, ugy, hogy ferjenl vagyok.

Termeszetesen igy sokkal korrektebb, de ha nem igy lett volna akkor is szeretnenek es tamogatnanak a szuleim.

2011. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ebben az adott helyzetben nem biztos,hogy örülnék a dolognak.De mellette,és a baba mellett állnék mindenben.
2011. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom.Ha azt várná el,hogy mi tartsuk el,akkor elvetetném vele.Ha azt mondaná,hogy szeretnék megtartani,de egyelőre ránk kell támaszkodjanak,viszont minden erejekkül azon lesznek,hogy minél hamarabb önállóak legyenek,akkor támogatnám.De ha nem látnám csíráját annak,hogy nem rajtunk akarnak élni örökké,izony nem vállalnám be.
2011. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!