Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leányotok mellé állnátok, ha...

Leányotok mellé állnátok, ha megalapozatlanul gyermeket várnának? Se szakma, se munkaviszony, se anyagi háttér a babához. Tőlünk várja, hogy tartsuk el. Elvetetni nem akarjuk! Megadjuk a segítséget?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Segítenék neki mindenben, feltételekkel. Ilyen lenne pl. a tanulás, a szakma megszerzése, gyerek mellett is lehet tanulni, én főiskolára jártam gyerek mellett, szóval meg lehet csinálni. Ha szakma van valahogy csak lesz munka is, utána majd anyagi háttér is...
2011. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen melle allnek es segitenek. Az en gyermekem es az en unokamrol lenne szo.
2011. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, segíteni kell neki! Baba mellett tanulhat majd, én tuti nem hagynám magára a gyermekemet.
2011. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Természetesen igen!

És egyet értek azokkal, akik azt írták, segíteni, hogy saját lábra tudjanak állni (szakma, munkaviszony, ebből következően anyagi háttér).

2011. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én segítenék, de nem úgy, hogy mindent megkapnak, mert akkor egész életükben te tartod el őket.
2011. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A saját vérem. A magzata meg megint a saját vérem. Ha hátatfordítanék ez esetben a lányomnak,akkor az unokámat utasítanám el. Egyelőre így gondolkodom a témáról.
2011. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen!
2011. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen, támogatnám és segítenék neki. De lennének feltételeim, pl az iskola elvégzése.

A barátja mennyi idős? Dolgozik, tanul? Mit szól a terhességhez?

2011. ápr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne magaddal törődj! A lány még félig kamasz. Mindenképp jó lenne, ha megszülné, mert egy abortusz később, mikor gyereke lesz, lehet gyilkosságként marad meg benne.


Viszont ha megszüli is, nem biztos, hogy fel kell nevelni. Rengeteg pár vár babára. Ezt a megoldást is járjátok körbe. Érdemes egy pszichológussal is beszélgetni.

2011. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
az én esetemben mellénk álltak a szülők.
2011. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!