Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok a babát?...

Hogyan altatjátok a babát? Van még valaki, aki szoptatással?

Figyelt kérdés
Mindent kipróbáltam és úgy alakult, hogy babakocsiban tud elaludni és, ha szopizik. Kézben való ringatás nem érdekli, simogatás sem. Egy időben elaludt a hintában, de már azt sem. Egyébként 4 hónapos. Csak érdekelne, ki hogy altat, illetve, van-e még olyan, aki néha szopiztatással is altat.
2011. jún. 4. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
14hónapos koráig szoptatás közben aludt el mindig. Akkor egyszerűen abbahagytam a szoptatást,mert nem akart mást enni és én meg lefogytam,rosszul éreztem magam. 1-2 éjszaka rossz volt,de utána már csak összebújtunk és úgy aludt el.
2011. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg szoptattam, nagyon élveztem, hogy simán elaludt a lányom. :)

Aztán 1 hónapos korában elapadt a tejem. Onnantól babakocsiban aludt el sokszor. A ringatás nekünk nem jött be. De egy idő után már a babakocsit is meguntam. Sokszor már ott is küzdenem kellett vele, mert nem akart csak sírás után elaludni, még akkor is, ha iszonyat fáradt volt, és már a szemét sem tudta nyitva tartani. Így elegem lett, és átszoktattam a kiságyba 2,5 hónaposan. Első nap elég sokat sírdogált (5-6 percet, volt, hogy 10-et is). Aztán másnap már 2-3 percet minden alvás előtt. 3. nap meg letettem, cumi, és már aludt is. Most kicsit macerás, mert most tanulta meg kinyomni magát hason, és ha leteszem, rögtön nézelődni kezd. Szóval most 2 napja megint van egy kis birkózás, meg sírdogálás. De ma már le tudtam tenni úgy, hogy csak 2-szer nyomta ki magát, és nem is sírt, csak nyüszögött. Szóval kezd visszaállni a rend. :D 14 hetes múlt egyébként.

2011. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leülök vele a fotelbe, ringatom, simogatom, énekelek neki, aztán mikor még nem alszik (de már majdnem), akkor beteszem az ágyba és kijövök.
2011. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24 hónapos koráig nappal is cicin aludt el, 25 hósan választottam el, addig cicin aludt el. Utána elég volt neki az összebújás, simizés.
2011. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 16 hetes és délután cicin szokott elaludni,de délelőtt elég ha leteszem,adok neki egy puszit,megsimizem és elalszik magától:)!
2011. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy érzem, még sokáig fogok így altatni, de nem baj:)
2011. jún. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!