Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van fent 2 hónapos...

Mennyit van fent 2 hónapos vagy akörüli babád?

Figyelt kérdés

Délelőttönként alig-alig alszik hosszabb ideig. Össze kell szednem magam, ha valamit akarok mellette csinálni.

Nálatok hogy alakul?


2011. ápr. 21. 18:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, ma 8 hetes. Annyi a különbség, ha alszik akkor sem tudom letenni, mert abban a pillanatban felébred és sír. Próbálkozom mindennel, zenélő forgó, játék, csörgök, beszélek hozzá, próbáltam amit az első hozzá szóló írt, de hiába. Lehet ez a hinta a megoldás.
2011. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A kislányom most lesz 6 hónapos és nagyjából 6 hetes kora óta nem alszik többet 1- 1,5 óránál egész nap. Éjjel jól alszik. A védőnő azt mondta, hogy vannak ilyen baaák.
2011. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15.21-es, ha leteszed, próbáld meg, hogy bekapcsolod a hajszárítót. Sok baba zajra alszik el, köztük az enyém is. Megy pár percet, utána már elég mélyen alszik.
2011. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

14.03 vagyok

Én a Vateráról vettem a hintát, mert ott olcsóbb volt, mint egy bababoltban. Postaköltséggel együtt 8000,- De tényleg megéri. 3 éves koráig, 15 kg-ig tudja használni. Vegyél hozzá rugót, mert később tud benne ugrálni, hintáztatja magát. Nézz a youtube-on videókat, olyan édesek a picik benne, és annyira boldogok.

Az enyém is felkel ha leteszem az ágyába, nekem is ilyen volt a helyzetem a hintáig :-) Állatokat akasztottam fel neki, azt nézegeti, aztán lököm, és bealszik. Az a jó, hogy már eleve fekszik, így nem kel fel rá, hogy leteszem.

És a hajszárító is jó ötlet. Ez is bevált nekem is. 1 perc alatt bealudt tőle.

2011. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

jeszus

7 hetes és már napirendet akarsz ???


szerintem hagyd rá mennyit és mikor alszik a baba jobban tudja mi kell neki mit te

3 gyerekem van de mind a három máshogy alszik aludt babakorban


a nagyobbik lányom alig 16 órát összesen aludt kb 1 hónapos korától és csak félévesen alakult ki a rendszer akkor éjjel alvás nappal 10kor és 4kor alvás olyan 20-40 perceket


ellenben a fiam csak pár órát volt fent szinte mindig aludt olyan 4-5 hónaposan szokott le az alvásról de ö is csak olyan fél évesen ált rendszerbe alvás ügyileg

neki elég volt egy nappali alvás olyan 3-5 órát ebéd után


a harmaik gyerköc 4 hónapos meg éjjel rendesen alszik olyan 10 órát de nappal 4-5x 15-20 perceket


minden baba más ezt el kell fogadni

ha nem sír sokat és mosolygós akkor rendben van minden

ne aggod túl a gyereknevelést feleslegesen teszed magad és a babádat is ki stressznek


hallgass a ösztöneidre _:-)))

sok sikert

2011. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ja és ilyen pici babának a nap 24 órájában szüksége van a mamájára testkontaktusban

még nem képesek elszórakoztatni magukat majd késöbb mikor jobban tudják irányitani a testüket (látás koordináció szem-kéz együttműködés mozgás stb.....

inkább ugy tedd a dolgod h mindig szem előtt legyél

én vettem egy "babahordozot" abban van olyan ami majdnem fekve van benne a baba és ha hintázik is ahogy mozog benne

és lát engem tudok beszélni hozzá és magammal viszem házimunka közben mindenhová:-))

2011. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy a hintát a plafonba kell fúrni. Nekünk 2 szobánk van. Az egyikben alszunk a babánkkal, a másik a nappali. Mi a nappaliba fúrtuk fel, mert úgyis ott vagyunk többet, meg ott van több hely.
2011. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mi is használunk adamot, zseniális! megnyugtatja, pedig brutál hasfájós szegény lánykánk
2011. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

7,5 hetes a kisfiam. Igaza van az előttem szólónak: szerintem sincs még napirendjük. Hol ilyen, hol olyan...

Egy biztos: éjjelente 8-9 órát alszik egyhuzamban!

2011. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem napirendet akar kicsikarni babájából, csak megkérdezte, hogy kinek mennyit alszik a baba. Valószínű egyedül van nap közben és szeretne haladni a házimunkával. Vagy legalább 1-2 dolgot megcsinálni. Nem értem miért kell letorkollni az embert. Szegény babuka biztos rossz alvó vagy nagyon érdeklődő máris, mint az enyém. Ezért mondom a hintát, hogy megkönnyítheti a dolgot. Nálunk sincs napirend (2 hós) és persze hogy nem is kell még ilyen korban. De az nem árt, ha az ember el tud mosogatni, kivasal, stb.
2011. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!