Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az időben (Budapest)...

Ebben az időben (Budapest) miben vigyem ki 2 hónapos babám? Kenguruban.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
kengurut úgy tudom csak később lehet használni, mikor már jobban tartja magát. vigyed nyugodtan babakocsiban.
2011. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én babakocsiztam ilyenkor még, mert abban aranyosan szunyókált. Kenguruban amúgy annyira nem öltöztettem túl (3 hónaposan), mert az elég vastag réteg.

Babakocsiban a babámon van egy body, egy kis rövidujju, egy naci. Amikor született, szeptemberben, kb ugyanez volt, csak hosszuújjú body és plüss rugi. A többi ruha már akkor is idegesítette, folyton izzadós szegénykém.

2011. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kenguruban sehogy.

Ha fekvős akkor: harisnya, kisnadrág, totya, hbody kardigán, sapi

2011. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi bajotok a kenguruval?

Nekünk olyan van, amiben el is lehet fektetni a babát, és van benne merevítő is.

Én a rugi fölé egy vékonyabb overallt adok rá, és így tuti nem fázik, és nincs melege sem.

2011. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húúúú! Az utolsó 2 válaszoló egy kicsit beöltözteti a babát :) Szegényeknek nincs melegük? Egyébként én ma, mikor levittem a kutyust sétálni, ez volt a babámon kenguruban: zokni, kantáros nadrág, és rövid ujjú body. Ja és egy kis sapka, hogy ne süsse a fejét a nap. Bőven elég volt. Mondjuk az én babám 6 hós. De 2 hónapos babát sem öltöztetnék be jobban! Jó idő van nagyon.
2011. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam kint, és a házban hüsi van:)

De mielőtt a kicsit is öltöztetném kilépnék kell-e harisnya meg kardigán:)


Ami nem fekvős kenguru, abban csuklik a baba, próbáltam a lányommal, 1percig volt benne 2hónaposan, inkább akkor kendő, pedig nem vagyok oda érte, tényleg jó, de macerásabb is. Ez a baj a kenguruval ilyen pici korban.

2011. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kriszti86 válasza:
A kengurut csak hat hónapos kortól lehet használni mert amíg nem tudja tartani magát árt a gerincnek az ülő pozíció.Ha tudod fektetni a kenguruban az más.Egyébként a kenguruba mindíg egy fokkal kevesebb ruha kell rá mert te is melegíted pluszban.
2011. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!