Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyi idő eltelté...

Szülés után mennyi idő elteltével éreztétek magatokat újra 100%-ig nőnek?

Figyelt kérdés
6 hós a kisfiam és segítség híjján ő tölti ki minden percemet.Úgy érzem nincs energiám találkozni a barátnőimmel, felöltözni normál ruhába (ami még feszül rajtam), elmenni edzeni, vagy akárhova. Már az is feltűnt, hogy néha keresgélnem kell a szavakat, olyan, mintha butulnék. 30 éves létemre 55-nek érzem magam, segítsetek légyszi!
2009. márc. 5. 10:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

a fiam lassan 10 hónapos, tegnap kezdtem el először érzeni magamban az erőt... maximálisan megértelek:))

bár segítségem nincs, a párom sem tud, sosincs itthon...

2009. márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló érzéseim vannak nekem is. Imádom a kislányomat(6 hós), mindent odaadnék érte, de jó lenne néha felnőtt dolgokról beszélgetni felnőttekkel. Ha olyanom van, én bizony itthon is kicsinosítom magam. Sőt, még sminkelek is. a férjem örül neki, és én sem érzem magam úgy, mint egy trampli. ha sétálni megyünk, akkor is kirittyentem magam. ez maradt. :)))
2009. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen...ez sajna amíg nem megy oviba,és nem mész vissza dolgozni ilyn lesz.Meg tél is van.Nem tudsz annyira felöltözni sem,mert (legalábbis én így vagyok vele)mire elindulunk totál le vagyok ízzadva.Most még kiderült ráadásul hogy megint babát várok(10 hós a kisfiam)és szerintem 3 évig esélyem nincs nőnek érezni magam.Persze a párom nagyon törekszik hogy úgy legyen,de ezt belülről kell érezni.Nem elég ha mondják.Az meg hogy feledékeny vagy az "gyesbetegség".Majd elmúlik ha társaságba jársz.
2009. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen sajna,az összes tünetet látom magamon,amit leírtál.Az enyém is 6 hós múlt,remélem,majd egyszer újra NŐ lesz belőllem,akivel lehet másról is beszélni,nem csak a gyerekről:)
2009. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én kifiam 3hós, de amint irjáok ezek a dolgok még sokáig igy maradnak.

Nagyon szeretnék már eljutni fodrászhoz, a festést megoldom itthon, de már annyira hosszú és csúnya a hajam..jó lenne egy kozmetikus vagy szaunázni..ááá

Igény szerint etetem, igy azt sem tudom mikorra kérjek időpontot a fodrásznál.

Amúgy meg annyira rondának érzem magam, igaz már nincs 15kg felesleg de még mindig van kb. 5-7kg.És még mindig nem jók a gatyáim.Estére annyira kifáradok már gügyügni sem birok.

De imádom a kisbabám:)

2009. márc. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Sajnálom, hogy ilyeneket kell olvasnom :(

3 hónapos a babám, de én életemben nem voltam ilyen kipihent és nagyon jól érzem magamat a bőrömben. Nagyon sokat tudok aludni, pihenni, mert nagyon jó babám van, néha még én kérek elnézést, ha babázni akarok, ő nagyon jól elvan a zenélőforgójával. Minden reggel fél óra tornával kezdek, aztán minden nap sétálunk két órát. Amikor lemegyünk, én mindig felöltözök "normálisan", kis szempillaspirál, és máris jobban érzem magamat, mint a lebukott, letejezett mackómban.

Az egyetlen bajom, ami miatt nem igazán érzem jól magam, hogy úgy érzem, hogy tejszagom van. Ezt senki nem érzi persze, de én állandóan ezen parázok, hogy biztos anyatejszagom van.

Biztos nekem is lesznek majd rossz pillanataim, pl ha jön majd a babám foga, de jelen pillanatban nagyon jól vagyok :) Áldom a babámat, hogy ilyen nyugodt.

2009. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor abbahagytam a szoptatást.Ekkor volt 8 hónapos a fiam.
2009. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Még most sem. Néha talán egy-egy kósza pillanatban... de aztán belenézek a tükörbe és elszáll az illúzió. :-(

11 hónapos lesz a kisfiam nemsokára

2009. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Itthon melegítő, "loboncos haj", NO smink, olyan igazi asszonyos lettem. :-))

10 hetes a fiam

2009. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is keresnem kellett a szavakat egy darabig, meg olyan volt, mintha dadognék, vagy zavarban lennék. Ez azért van, mert keveset vagyunk emberek közt. De kb. 7-8 hónapos korára, mire többet mozogtam vele ide-oda, elmúlt.
2009. márc. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!