Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan babáknak való tea,...

Van olyan babáknak való tea, amiben nincs édeskömény?

Figyelt kérdés
És lehetőleg nem instant, mert azok meg borzasztó édesek, gondolom, a hozzáadott cukortól
2011. ápr. 22. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi baj van az édesköménnyel? Azok csökkentik a szélgörcsöket,azért vannak a baba teákban.
2011. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pickwick gyerektea,erdei gyümölcs ízű. TESCO- ban vettem. Rendes filteres tea. Ízlés szerint ízesítheted. Attól gyerektea, hogy nincs benne koffein, nem fekete tea.
2011. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én néha kamilla teát adok, a gyerekorvos meg azt javasolta, adjunk olyan régi orosz teát (szalmasárga színűre).

Amúgy valakinél pont az édeskömény okoz görcsöket.

2011. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! pickwick gyerekteához nem túl kicsi még 6 hósan?

amúgy igen, nála pont az édeskömény okoz szélgörcsöt és nyárra keresnék valami szomjoltót, vizet eddig nem fogadta el, talán teával több szerencsénk lenne.

2011. ápr. 23. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én babám 5 hónapos és mi is Pickwick gyerekteát iszunk, igaz nem mindennap, én variálom neki, mert ő szivesen megissza a forralt, lehűtött csapvizet is. Így egyik nap ezt, másik nap azt kap.

És egyébként a teát 3 hónapos kortól lehet fogyasztani. a kamillával meg vigyázni kell, nem szabad folyamatosan adni, mert szárítja a beleket.Remélem tudtam segíteni.


Az első válaszolónak annyit,hogy a babámnak fájt a hasa az édeskömény teától, nem minden baba pocija bírja.

2011. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én gyógyszertárban vettem, Babamosoly nevű teát, a Herbária gyártja, csipkebogyó, kammila, és hibiszkuszvirág van benne. 6 hónapos kórtól lehet adni a babának. Kellemes íze van, én egy nagyon pici cukrot szoktam bele tenni, de nem muszály.
2011. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én csipkebogyó teával kezdtem,herbáriással,védőnő javasolta hogy az jó.de annak semmi íze nem volt,engem arra emlékeztetett mikor valami méregtelenítő vagy fogyi teát iszol és hiába tettem bele pici cukrot,akkor meg olyan volt mintha cukros víz lenne.aztán itt olvastam a pickwick gyerekteáról és bár abba is van csipkebogyó,de ezerszer jobb.szerintem nyugodtan adhatsz neki,esetleg ne csináld erősre.
2011. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ALNATURA-nak van gyümölcsös babateája. Magyarországon a DM-ben kapható. Csak ajánlani tudom! Azonkívül a HIPP-nek is van lógatos gyümölcsös babateája, de azt csak Ausztriában tudtam megvenni, mert itt csak az instantot lehetett kapni. (bár ez már 1-1,5 éve volt, lehet, hogy már nálunk is van)
2011. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy bio boltba, vagy teaházba, ott biztos, hogy fogsz találni olyan jó minőségű teákat, amelyek koffeinmentesek és kimondottan pici babáknak való. Én 5 hónapos korától adom neki mindenféle ízesítés nélkül a gyümölcsteákat, nagyon szereti, némelyik kicsit savanykás, azt annyira nem. Amúgy pont kifogyott a tea, így forraltam neki vizet, lehűtöttem és nem gondoltam volna, de még jobban issza, mint a teákat. Úgyhogy most kb. három naponta iszik teát, amúgy meg vizet.
2011. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!