Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 13 hónapos, és megfázot...

Lányom 13 hónapos, és megfázott. Az a gond, hogy napközben keveset köhög, de mikor elalszik. Nagyon elkezdi, feljön neki a slájm és nem bírja abbahagyni. Felébred, nem bír aludni. van köhögés csillapítónk. Miért pont akkor kezd köhögni mikor alszik?

Figyelt kérdés

Nem értem,ha napközben keveset köhög,miért alváskor kapja öt el???

Mit tehetnék,hogy tudjon aludni??


2009. márc. 5. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szio


Éjszakai köhögés csillapítónak irass fel a gyerek orvossal sinecod-ot. Az án lányaim is sokszor este éjjel köhögtek, de miota felirta a doki ezt azota éjjel nincs köhögés , alszanak mint a bunda. Ez garantáltan segít..

Timi

2009. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én homeos Stodalt adtam a lányomnak jó volt neki.

De ha slájmos, akkor inkább olyat írass fel, ami felszakítja, és alvás előtt 1 órával add neki.

2009. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányomnak a Sinuprett csepp segített, gyógynövényes, recept nélküli köptető.

2009. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eggyet értek az első válaszolóval de még annyit hozzá tennék hogy calcimuskot is irass neki.Ha így is nagyon köhög vegyél Lufbaby balzsamot kend be vele a hátát,és ha még mindig köhög vastagon takard be vedd az öledbe hogy félig üljön nyid rá ki egy picit az ablakot és akkor tuti hogy elmúlik a köhögése és tud aludni.Nálam ez vált be.
2009. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Németorsza´gban élünk.

van itthon köptetönk(hazai,Rinathiol,Ambroxol-Q)

Meg itteni :Prospan,és Phytohustil.Ez mindkettö köhögés csillapító.De az alvás alatti köhögéssel semmit nem csinál.A Prospan direkt slajm oldó,köhögés csillapító.

2009. márc. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!