Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam 6 hós fiamnak a...

Hogyan adjam 6 hós fiamnak a rizst, kukoricát, búzát, zabot? Mindegyiket meg kell párolni? Pl:kukorica? Konzervest? És a rizst? Össze kell törni? És kukoricapehely? Hol kell venni? Direkt babáknak Való?

Figyelt kérdés
Bocs de nem jön a védőnő és nincs kitől kérdeznem....
2009. márc. 5. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

14.57-nek

Nem írtam,hogy nem ehet rizst. Azt írtam,hogy én mikortól adtam neki.

Egy hete tart a hozzátáplálás,mint kiderült. Ezért én az alapvető ételekkel kezdtem. Ami addig csak kitart még elérhető lesz a védőnő. :)

2009. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat de ne veszekedjetek már....
2009. márc. 5. 15:42
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kukoricapelyhet bioboltban tudsz venni és azt csak be kell áztatni. Az én fiam 6 és fél hós és már eszik: sárgarépa párolva, krumpli alufóliába becsavarod és a sütőben megsütöd finomabb mint főzve, sütőtök sütűben megsütöd, cékla megfőzöd, ezeket adhatod önnmagukban és keverheted is őket egymással. Már kapott rizst, mert egészségesebb, mint a krumpli azt megfőzöd jó puhára és én parajpürével (fagyasztva vettem) turmixoltam össze.

Nekem az almát nem eszi, az őszibarackot igen. Majd adhatsz neki brokkolit is és gesztenyét (megpárolod)

2009. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!