Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy itt senki nem...

Tudom, hogy itt senki nem orvos, de tapasztalt valaki hasonlót? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
10 hónapos kisbabám 1 hete köhög,ami még magában nem is lenne annyira vészes,de csakis akkor köhög amikor elalszik,ha ébren van akkor nem.Iszonyat sok váladék van a torkában,hallatszik,amikor veszi a levegőt álmában.Ez ugye ingerli és hányásig köhög.Szerencsétlen ki van merülve,mert nem tud aludni normálisan.Már 2x voltam vele 1 hét alatt dokinál(akiben nagyon bízok),de nem lát,nem hall semmit sem a torkában sem a tüdejénél.Kap köptetőt,kálciumot,immunerősítőt,de nem igazán javul,talán annyit,hogy fel tudja köhögni...annyira félek,hogy valami komoly baja van!:(((
2011. ápr. 23. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

porallergia? Milyen matraca, takarója van?

A fiam volt porallergiás, neki csecsemőkorában naponta mostam a takarót. matracvédőt. ahogy betettük az ágyba fél óra múlva tele volt az orra.

2011. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szia!Kókuszmatraca van...takargatni nem szoktam ,zsákban alszik.egy pamut lepedőn.Hetente mosom.A fura az,hogy bárhol vagyunk ez van,séta közben babakocsiban,mamánál,vagy az autóban!Elalszik és 5 perc múlva kezdődik a köhögés...
2011. ápr. 23. 19:53
 3/20 A kérdező kommentje:
én meg végigsírom az éjszakákat,mert annyira sajnálom,míg állok mellette a kiságynál:(((
2011. ápr. 23. 19:54
 4/20 A kérdező kommentje:
ja és az orrában semmi nincs, a torkában van váladék...:(
2011. ápr. 23. 19:58
 5/20 anonim ***** válasza:

Furcsának fogod találni,de próbáld ki!!

Éjszakára az egész mellkasát,hátát kend be disznózsírral.Semmi más nem jó. Tegyél rá rongyot, majd nylont és megint rongyot.Öltöztesd fel.Pár napig ismételni kéne.

Szerintem használni fog.

2011. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló, tényleg már köptetőt kapott, de semmi nem használt. Aztán odáig jutottam, hogy a teljes ágyneműgarnitúrát lecseréltem. (nem tudom, csak úgy eszembe jutott, hátha....) Azóta egy köhögés sincs éjszaka :) Igazából nem tudom, mi zavarhatta, a lényeg, hogy már nagyon jókat alszik.
2011. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jajjjjjjjj!Köszönöm,hogy írtatok!Holnap reggel ágyneműcsere,estétől pedig zsírozunk(van is itthon házi disznózsír),ártani biztos nem fog,és remélem használni viszont annál inkább!!!!Nagyon köszönöm...
2011. ápr. 23. 20:25
 8/20 anonim ***** válasza:
ugyanez van náluk is.Fiam 19 hónapos,és pár hete minden hajnali négykor arra ébredek,hogy köhög.Pedig nincs nála por,most volt nagytakarítás.Frottír lepedője van,amit kb 5 naponta mosok.Pamut rugiban és hálózsákban alszik.Én arra tippelek,hogy száraz a levegő nála,mert nagyon meleg van 25 fok.Most vittem egy virágot a szobájába,mert eddig nem volt,meg jól bevizeztem egy textil pelenkát.Kíváncsi vagyok kel -e hajnalban.Szerencsére visszaalszik,de volt már hogy hányt ő is.Szomjasnak nem szomjas,ilyenkor megkínálom vízzel 1-2 kortyot iszik.Nálatok nem száraz a levegő?
2011. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nálunk fogzásnál produkált ilyen tüneteket a lányom. Én is vittem dokihoz, de persze napközben semmi baja nem volt és ő sem hallott semmit, mikor kibújt a fogacska hirtelen elmúlt. Nálunk annyi volt hogy napközben 2-szer 3-szor meg kellett törölnöm az orrát, mert ilyen vízszerű váladék folyt neki. Egyébként neki is a torkában volt a váladék és ő is köhögött, bár hányni nem hányt csak nagyon ritkán a váladékot.
2011. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha van otthon Baby Loof esetleg az is egy próbát megér. Még tényleg a száraz levegő lehet, nekem olyan a torkom, hogy fáj reggelre, ha nem elég párás a levegő. Van otthon amin meg tudod nézni a páratartalmat? Vagy van párásítótók? Nekem egyébkén évek óta problémám a torokfájás, mióta babánk van, többet szárítok bent ruhát, mostanában nem is fáj a torkom, annyira párás a levegő itthon.
2011. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!