Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh. Az orvos azt...

Ma voltam uh. Az orvos azt mondta hogy nagy a baba feje.64 mm.26 hetes vagyok. A papiron az van hogy_:mind a négy kamrában ráterjedő közepes fokú agykamrai tágulat látható. Tapasztalt valaki ilyet? Ez az jelenti hogy vizfejü a picikém?

Figyelt kérdés
Kérlek irjatok a sirást nem birom abbahagynu,mert csak holnap kell menni másik gondolom komolyabb uh-ra
2008. nov. 12. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szia!

fel a fejjel! tudom nehéz,de itt okosat senki nem tud neked mondani,csak majd holnap! de ezelőtt soha nem volt nagyobb a fejmérete a kelleténél?

2008. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia! Kitartás! A doki nem mondott semmit?
2008. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a 64 mm előtt milyen rövidítés van?
2008. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
[link] ez az oldal szerint meg nem nagy,nézd meg, itt a 26hétre 67mm irtak neked még kisebb is mint nagyobb
2008. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

holnap mindenképpen jelentkezz, hogy mi volt az uh-n!

tudom, milyen rossz, amikor beparáztatják az embert, és bizonytalanságban tartják.

kívánom, hogy holnap csupa jót hallj az orvostól!

2008. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem nagy. Megnéztem vamennyi magzati mérettáblát, és teljesen normális. Nyugi!
2008. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem mindegy,hogy mi van a 64 mm elé írva! mert 3 rövidítés lehet:

1.:ofd-fej hosszanti átmérője(homlok és tarkó közt)

2.:hc.: fej kerülete

2.:bpd-fej keresztirányú átmérője(két halánték közt)

2008. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem is azzal ijezgettek,h nagy lesz a picurkám feje.Egy kicsit nagyobb 37cm fejátmérövel született,de semmi vész.Azonban a fejem nekem meg a férjemnek sem kicsi.Lehet genetika.A többit amit irtál azt én sem értem.Amugy irhatunk mi itt bármit,igazábol csak akkor fogsz megnyugodni,amikor az orvos megnéz.(tapasztalat)Kitartás neked!puszi
2008. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem mondott semmit a dokid, hagyott remuldozni?? szegyelje magat!! amugy sok ilyen dolog atmeneti allapot, es magatól rendbejon, nekem a babam agyaban volt ciszta, ami par hetre ra elmult!

a doki lehet, hogy majd elkuld magzatviz vetelre, ha felmerul, hogy gond lenne, es lehet cselekedni, ne felj.

légy nyugodt, simogasd és beszelj hozza gyakran, és ne gyotrodj, mert az egyikotoknek se jo. (es ird meg, hogy mi volt)

2008. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a bpd lett 64mm.Megnéztem én is nem nagy!!!De viszont az agykamratágulat csak ott van.Nem kell mennem uh-ra cak jövöhéten:(Addig még lehet hogy meg is örülök!
2008. nov. 12. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!