Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos megállapította, hogy...

Az orvos megállapította, hogy 8 hetes terhes vagyok de az ultra hangos vizsgálaton nem láttak semmit, ez hogy lehet? Az orvos hibázhatott aki vizsgált (tapasztalt doktor volt)

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ultrahangon pedig a petezsákot kellett volna látni az orvosnak.Ha nem látott semmit akkor sajnos nem is lehet ott.
2008. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen,sajnos az orvos nálam a megnagyobbodott méhnyálkahártya miatt gondolta, de az meg a mensi miatt készülődött,és ez zavarta meg az orvost,így én nem is voltam terhes.Remélem nálad az uh tévedett,mit mondtak,megismétlik,teszteltél?
2008. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Ezzel tisztában vagyok én is ,de akkor a nőgyógyász miért mondta ,hogy terhes vagyok?Teljesen össze vagyok zavarodva
2008. okt. 28. 21:00
 4/13 A kérdező kommentje:
második válaszolónak, igen holnap megyek a dokihoz.
2008. okt. 28. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Ez jó kérdés,amit most feltettél.

8 hetes terhességnél már szívhangnak kéne lenni.

Ha az uh nem mutatott semmit,akkor nem mondhatta volna a vakvilágba,hogy 8 hetes terhes vagy!

8 hete késik pontosan??Mert akkor kb.5 hetes körül lehetsz,de petezsákot már kellett volna látnia.

Szerintem holnap keress fel egy másik nőgyógyászt,hátha jobb a szeme,és meglátja amit szeretnél!

2008. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem pont 8 hete késik igaz 3 hónappal ez előtt ugyan megvolt de jóval kevessebb vér vot és barna folyás.
2008. okt. 28. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha megjöttél holnap a dokitól,írd meg,hogy mit mondott!

légy szíves!Köszi!!

Nagyon kíváncsi vagyok!


utolsó voltam

2008. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3.válaszolonak.Ha 8hete késik neki,akkor nem 5 hetes,akkor már 12-13.Ha 8hete nem menstruál akkor 8hets körül van.Tapasztalt dokinak már látnia kellett volna.Remélem minden rendben lesz.
2008. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha 8 hete nem menstruál,nem nyolc hetes ezt csak az orvosok mondják.Nem a mensi után esik teherbe,hanem rá 2 hétre,ha 28napos ciklusai vannak,de ha több akkor később.Levon 2 hetet+a beágyazódás(7-10nap) és kijön az 5hét.Ennyire egyszerű.
2008. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az utolso menstruáciotol kell számolni.Mindenki igy számol,ez szerint történnek a vizsgálatok is.
2008. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!