Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bárányhimlő elleni oltást...

Bárányhimlő elleni oltást mostanában beadatta valaki? Mennyibe kerül? Belázasodott a gyerek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

2-szeri oltás, darabja 7.000 Ft, ha jól emlékszem. Ehhez jön még 1.000 - 1.000 Ft, amit az orvos kér el az oltásért.

Még nem adattuk be, de már megvettem az első adagot.

2011. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En 3 napja adattam be a masodik reszet, elotte egy honappal az elso reszt.

7900 forint volt par forint elteressel. Nem emlekszem pontosan, de 8 ezret adtam oda es alig kaptam vissza. Ez tuti, nem kozelit a 7000-hez. Es az egyiket pesti patikaban valtottam ki, a masikat pedig videkiben es mindket helyen ugyanannyit fizettem.


Nem volt tole lez.


A nagyobbik gyerek tavaly lett beoltva (akkor valamivel olcsobb volt az oltas, de akkor is 7000 felett volt), o a masodik oltas utan belazasodott, viszont nem derult ki, hogy attol-e, mert az elso utan nem lazasodott.

2011. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jesszusom direkt megfertőzni a gyereket oltással, ahelyett hogy természetesen essen át rajta!!Felháborìtóan hülye emberek vannak!!

Régen is volt bárányhimlő és túléltük túlélték az emberek

2016. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!