Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3hós oltás után belázasodott...

A 3hós oltás után belázasodott a babátok? Valaki adott kúpot megelőzésből úgy is hogy még a gyerek nem volt lázas? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm az oltás után adott egy fél kúpot a fiának, hogy ne lázasodjon be.mondta hogy adjak én is a lánynak.. ma voltunk oltáson és én nem igazán merek ugy adni neki hogy nem lázas...tanácsok?
2011. jún. 16. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem adtam neki feleslegesen kúpot.

Néztem a hőmérsékletét, de nem lázasodott be.

2011. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pontosan amíg fenékben mérve nem 38,5 addig semmit nem kell adni. Ès fontos tudni hogy belázaodik-e a gyerek vagy nem. A doki a következönél meg is kérdezi hogy reagált a baba az oltásra, lette láz vagy más tünet.

Nekem még nyügös sem volt utánna.

2011. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem adok neki feleslegesen gyógyszert, így inkább figyeltem a kicsit. Volt hőemelkedése, de nem ment feljebb.
2011. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! én sem fogok neki adni semmit! neadjisten csak ha láza lesz! köszi a válaszokat!
2011. jún. 16. 14:13
 5/11 nittababy ***** válasza:
én adtam neki oltás után közvetlenül egy fél kúpot és még így is belázasodott!!nyugottan adhatsz neki a védőnő is ezt ajánlja !
2011. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:) na most legyek okos:))))) hát meglátom hogy ébred ...mostmár nemtudom:D
2011. jún. 16. 14:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha belázasodik, akkor belázasodik, hiába is ad neki előtte valaki. Az nem megelőzésre van...

Felesleges adni neki, ha nem lesz semmi baja.

2011. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nittababy ***** válasza:
0%
én minden képen adnák neki nem lesz tölle semmi baja de ha nem akarsz nem adsz csak télleg sokat segít a kúp megelözés képen nyugodtan lehet neki adni!!!
2011. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 poci-maci ***** válasza:

[link]

szia!

Mi ezeket alkalmaztuk oltásoknál és mindkét gyermekemnél nagyon bejött!!!!

Csak ajánlani tudom!!

2011. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 3 hónapos oltás után volt hőemelkedése estére. (37,4 levonás után.) Mivel nem akartam úgy letenni aludni, adtam neki Panadol szirupot (a doktornő javasolta a kúp helyett). Reggelre nem is volt már semmi baja.
2011. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!