Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire legyen leereszthető...

Mennyire legyen leereszthető a kiságy?

Figyelt kérdés
Mikor megvettem a kiságyat, még nem gondoltam, hogy nem elég alacsony a legalsó fokozat, gyakorlatlan voltam a témában, mivel első babánkat vártuk. Most 9 hónapos, és úgy érzem, nem elég alacsonyra lehet engedni a kiságyát. Meglepődve láttam egy-két ismerősömnél, hogy a gyerek felállva alacsonyabb, mint a rács teteje, nem éri el a tetejét a feje. Sajnos az én kislányom egy fejjel magasabb a rácsoknál, talán egy kicsit több is. Ez nem gond? Pedig csak 68cm. Elég vastag matracot vettem bele, de kábé 5cm-rel vékonyabbakat láttam csak. Szóval még akkor is símán kilógna belőle. Így ki fog tudni mászni?
2011. ápr. 25. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt túl magas a kiságyam rácsa, de 70-80 cm biztos volt.

Ha 68 cm-rel a nyakáig ér a rács, az mondjuk nem túl szerencsés, mert egy év múlva simán kimászik belőle. Vagy vegyél egy vékonyabb szivacsot (5 cm-es elég simán), vagy valahogy oldjátok meg, hogy lentebb lehessen tenni vagy 10 cm-rel.

2011. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!