Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadnád a babádra ezt a kabátot?

Ráadnád a babádra ezt a kabátot?

Figyelt kérdés

:)


[link]


2011. ápr. 25. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora méret ez, de nem túl praktikus, mert rövid a dereka. Lehajol a játszótéren vagy az utcán, és máris megfázott a dereka. De ha még pici és a babakocsiban ül, akkor is kilóg a baba dereka.

Én jobb szeretem, ha legalább a popsi feléig leér egy pulcsi vagy kabát.

2011. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ez 1,5 éves gyerkőcre jó. igazából nem is praktikussági szempontból. hanem inkább kinézeti szempontból érdekelnének a vélemények.

Családi "vita" megy arról. hogy jól néz ki vagy sem. :)

2011. ápr. 25. 20:50
 3/15 anonim ***** válasza:

Tény, hogy nem a legújabb divat szerinti, de egyszer-kétszer ráadnám, pláne ha emlékek fűznek hozzá:)

(nagyobb tesó pl.)

2011. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Régimódi, de ettöl még ha valaki pl anyóstol kaptam volna akkor ráadnám mikor anyós látja.

Èn nagyon oda figyelek a lányom öltöztetésében, és mindig össze illö dolgokat adok rá, és mindig kis csinos, de én simán ráadom az ilyeneket, ha valakitöl kaptuk és azzal taálkozunk.

2011. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát...Nekem annyira nem tetszik :S

Tényleg eléggé divatja múlt,én nem adnám rá a lányomra.

2011. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik,ráadásul a szabása sem valami jó.felemeli a kezét és a nyakában van a dereka
2011. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók jól összefoglalták, a szabása nem a legelőnyösebb,főleg nem egy izgő mozgó gyerkőcnél.

És egyébként én nem adnám rá(bocsi)

2011. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát jó kérdés :)


98%-ban nagyon kislányosan de praktikusan öltöztetem a lányom (magyarul időjárásnak megfelelően)

1%-ban igazi kishercegnőnek

1%-ban pedig játszósnak játszótérre. Magyarán melegítőegyüttes és magas szárú cipi (abba nem megy bele a kavics amit utál)kabát ha kell és sapi, de még azok is ennél csajosabb darabok.


Szóval nagyiékhoz esetleg ráadnám nem sajnálnám hogy koszolja, csúszik mászik benne. Viszont meg nem venném mert ronda (bocsi)

2011. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Udvarban,játszótéren,homokozni ráadnám.Utcán,az orvosnál stb.nem.Bocsi!
2011. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Örülök minden véleménynek! :)

Én mint a leányzó anyukája nem adom rá a gyerkőcre, igazából ha bunkóság, ha nem, akkor sem, senki kedvéért.

Amúgy anyukámék vették neki, és ők nem tudják megérteni mi nem tetszik benne!? :O

2011. ápr. 25. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!