Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4hetes babát hová vittetek...

3-4hetes babát hová vittetek már magatokkal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehova, csak sétálni az utcánkban. (az enyém decemberben született, tehát akkor korlátozottak a lehetőségek + a sok baci tömeghelyeken).


Ha nyári baba lenne, (mint a barátnőméké, júniusi), ők 3-4 hetesen már vitték mindenhova, bevásárolni, nagyikhoz, római partra fagyizni, de arra figyeltek, hogy etetésre mindig otthon legyenek).

2011. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

babám 3 hetes volt mikor karácsony volt. végigjártuk a családot, volt ahol majd 20an voltunk... az egész családdal megismerkedett akkor :)

1 hetes korától pedig minden nap mentünk kicsit, egyik nap sétálni, másik nap a nagyszülőkhöz mentünk át.


4-5 hetesen meg már jött vele vásárolni, boltba, piacra, drogériába, stb

2011. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenhova magammal vittem, otthon nem hagyhattam egyedül, bevásárolni, postára menni stb. meg mindig kell
2011. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sehova nem vittük az orvosi vizsgálatok, kezelések kivételével.

Csak a környéken sétáltunk és az udvaron levegőzött.

2011. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenhová vittem, ahová én mentem.. Mivel szopizott és nem volt kire hagynom, de ugye a családnak ennie kellett, tiszta ruha kellett, voltak elintéznivalóim bőven, így ő is jött velem.. Elmondhatom, hogy 2 éves koráig még csak beteg se volt! Pedig hozzánk az első naptól, ahogy hazahoztuk jöhettek a látogatók, nem volt megtiltva, hogy felvegye bárki is, ha ébren volt, a nagyobb gyerekeink barátai se lettek kitiltva és nem csináltam nagy ügyet a sterilitásból se... Eszembe se jutott, hogy bármi baja eshet (és igazam volt).
2011. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sétálni a környéken, udvarra levegőzni, és a nagyiékhoz. Máshova nem mertem:-)


-Paramami-

2011. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!