Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a használt gyerekülés...

Ez a használt gyerekülés vajon tényleg balesetmentes?

Figyelt kérdés

Inkább egy jobb kategóriásat vennénk használtan, de persze kérdés, mennyire hihető, hogy "garantáltan balesetmentes"?

Jó vételnek tűnik, kértem rá megtekintési garanciát. Kíváncsi vagyok,megadja-e.

Ti meg mernétek venni?


[link]


2011. ápr. 26. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Nekem gyanúsan olcsónak tűnik...:O

Egy ilyen autósülés használtan is 30-40ezer ft körül van!


Ha belemegy abba, hogy bevizsgáltasd, szerintem lehet érdemes lenne megpróbálni!

Az eladó 100%-os ,nincs negatívja, ez azért megnyugtató!


De csak akkor vedd meg szerintem, ha személyesen át tudod venni,és egy szervizbe (vagy nem tudom ilyet hol csinálnak), átnézetni alaposan. Ha valóban balesetmentes, kitűnő vásár lenne!

2011. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából ezek ilyen árakon vannak. Újonnan már 38000-ért lehet kapni, valamivel kevesebb, mint féláron van, szerintem reális.

Bár az én véleményem az (tudom, hogy nem kérted), hogy inkább próbálj meg ismerőstől venni ülést, nagyon-nagy rizikója van, hogy tényleg balesetmentes-e az ülés, hiába, írja, hogy garantált! A mai világban?!

Engem bébiétellel "vertek" át!

Egyébként, úgy tudom, hogy a Minimanóban van lehetőség arra, hogy beviszed az ülést, és átvizsgálják neked. A kis füzetkéjükben olvastam, esetleg próbáld meg átvizsgáltatni!!!

2011. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! nekünk van egy 2-3 alkalommal használt, teljesen tökéletes állapotú eladó fiús ülésünk. 8ért... Philippo remi 0-18 ülés. ha esetleg érdekel ,azért válunk meg tőle mert eladtuk az autót. de tényleg alig volt benne a gyerek. de szeretett benne ülni, kényelmes is neki.
2011. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de most vettünk meg vaterán egy Römert.
2011. ápr. 26. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!