Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatnám meg milyen a...

Honnan tudhatnám meg milyen a babám vércsoportja?

Figyelt kérdés

volt több vizsgálata is amikor vettek vért de nem látom

egy leleten sem ahol le lenne írva.

13 hónapos.

nagyon érdekelne.

most külön nem fogom elvinni szúratni csakhogy megtudjam

mi a vércsoportja.

szerintetek?


2011. ápr. 26. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egy csecsemőápoló azt mondta tavaly áprilisban, hogy már nem nézik a babák vércsoportját, csak ha összeférhetetlenség gyanúja áll fent, mivel drága megvizsgáltatni...

én nem értem, rendszeres véradó vagyok (már amikor nem vagyok terhes), és ott nézik simán, ezek szerint az a kis pöttyös teszt is ilyen sokba kerül, de mégis megcsinálják?...


egyébként azt mondta az ápolónő, hogy majd ha kiveszik a manduláját, akkor megtudom milyen a vércsoportja.. és nálunk sincs se a kiskönyvben, se a zárójelentésen semmi ilyesmi feltüntetve.

2011. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én fiamat műtötték is 9 hónaposan, de még azon a zárójelentésen sincs rajta a vércsoportja. Én is elég furának tartom ezt.
2011. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3 hete szültem, nem állt fenn az összeférhetetlenség veszély, mégis rajta van a zárón. úgy látszik, kórházfüggő.
2011. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nálunk sem volt a zárón se.és a narancssárga eü. könyvben se.nem nézték meg
2011. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. ápr. 27. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!