Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és kik alkalmazzák a...

Hol és kik alkalmazzák a Dévény-módszert? Honnan tudhatnám meg, hogy van-e a közelünkben ilyen gyógytornász?

Figyelt kérdés
Csoportos vagy egyéni foglalkozások vannak? Aki jár/járt, hova kellett mennie? Mennyibe kerül? Köszönöm!
2010. máj. 4. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 9 hónapig kellett járnunk a kisfiammal (izomtónus problémák miatt nem fejlődött úgy a mozgása, ahogy a "Nagy Könyvben" meg volt írva). Mi kértünk beutalót a Dévény Alapítványhoz a gyerekorvostól, ezután felhívtam őket telefonon (a számukat a honlapjukon megtalálod). Nagy sokára vették csak fel, és azonnal közölték, hogy annyira túlterheltek, hogy nem tudnak minket vállalni, viszont kérésre megadták pár privát Dévényes gyógytornász telefonszámát. Mi Budapesten a IV. kerületben lakunk, ide csak egy számot kaptam (ő is csak hónapok múlva tudott volna fogadni), viszont a XIII. kerületbe hármat is. Az első el is vállalt.


Tudtommal csak egyéni foglalkozások vannak, hiszen nincs két egyforma baba, ráadásul ez a módszer az izmok és idegvégződések erőteljes stimulálásával ér el eredményt (olyan erős masszírozást képzelj el a kérdéses izomcsoportokon, hogy a baba végigüvölti az egészet!!), így egy gyógytornász értelemszerűen egy babával tud foglalkozni. Nekünk 45 perces kezeléseink voltak heti egy alkalommal, ennek ára 4 ezer volt (2009-ben).


Remélem tudtam segíteni!


23 hónapos kisfiú anyukája

2010. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi most kezdtünk járni. Kisfiam 4 hónapos. Mivel ő sem fejlődik a nagykönyv szerint. Még nem forog és nem nagyon nyúl a tárgyakért. Mi a 19. ker.-ben lakunk,de csak a 18.-ban találtunk tornászt. 4500 Ft/ 45 perc.
2010. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!