Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Küldene nekem valaki 2-3...

Küldene nekem valaki 2-3 darab pampers pelust kipróbálásra? (Fizetek ért)

Figyelt kérdés

5-ös és 6-os méret érdekelne.

Ki szeretném próbálni de nem szeretnék megvenni egy teljes zacskóval vagy épp dobozzal,mert félek,hogy nem fogja bírni a bőre a kisfiamnak.

Most itt nálunk a dmbe a pampers prémium care van dobozos kiszerelésbe de itt ebből a pelusból 5-ös és 6 os méret sosincs.A pampers baby aktivnak meg ha jól láttam az 52-darabos kiszerelése 3400 forint körül van.

Nem ingyen kérem ezt a 2-3 darab pelust.Mindenképp fizetek érte.köszi


2011. ápr. 26. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, én regisztráltam az oldalukon és küldtek termékmintákat, a barátnőm is regizett ide de ő pelust nem kapott, hanem egyéb terméket, felhívta a telefonszámot ami a honlapon van és kapott pár darab pelust tesztelni:)

Küldenék neked de igazság az, hogy nekünk a libero jött be.

[link]

2011. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk activ baby van. ha írsz privit a címeddel, nagyon szívesen küldök neked 2-3 db-ot kipróbálásra!
2011. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló.Nem tudok privit írni neked mert nincs kint a privát emailcímed alul.:(
2011. ápr. 27. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Most már igen :)
2011. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!