Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutya és baba? Mi lesz mikor...

Kutya és baba? Mi lesz mikor elkezd mászni?

Figyelt kérdés

Nekünk nincs kutyánk, de mindkét nagyszülőnél van.Anyósoméknál szerintem egyszerűen nem fogom letenni, mert ott egy nagy németjuhász van a pici házban.

Viszont anyuméknál egy kis havanese van, ilyen 4 kg-os öleb, őt már most nagyon szereti fiam, aki 6 hónapos.Nagyon szemez vele, és mosolyog rá, mikor elkezd mászni, tuti nem fogom tudni a szőnyegen tartani....

Akiknél van kutya otthon, hogy csináljátok?


2011. ápr. 27. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most 10 hónapos, nekünk nincs itthon semmilyen állatunk, a nagymamánál van egy cica, a kisfiam teljesen odáig van érte. Mászik utánna, fogdossa, simogatja, nagyon szereti.!De az utcán is ha meglát valamilyen állatot kiabál nekik!

Egyébként nem kell annyira félteni, nem lesz semmi baja egy kis kutya vagy macskaszőrtől. Utánna mindig megmosom a kezét, közben figyelek azért rá hogy ne vegye a szájába stb.

2011. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi.

A fiam a 50 kilós landseerünket dögönyözte,amikor még nem tudott meni.

Igaz ő udvari kutya de sokszor volt bent.

A lányom megette a háztartási kekszet a kutya táljából. (ugyanaz a kutya, már 13 éves már és egy egy nagy bamba borjú:-))))

2011. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutyaszőr kivédhetetlen!Én lekerítettem egy részt,ahová a kutya nem jöhet be.Naponta porszívózok,mosok fel hypos vízzel.Így ,hogy lekerítettem,még biztonságosabb is.Az én kutyám,de mégis egy állat.
2011. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hónaposom mellett 2 bullterrier....kell egy kis immunrendszer a gyereknek:D.Nincs hülyére takarítva minden,hol bent hol kint a kutyák.Nagyon jól elvannak,de az ölebekkel nagyon vigyázz mert könnyen féltékenyek lesznek!!!
2011. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy nyuszi, de mikor vedlett iszonyatos volt, még a levegőben is szállt a szőre. Mikor megszületett a babánk elvittük a szüleimhez ahol több állat is van, de azok sem lakásban vannak, ha fáznak akkor bemennek a fűtött műhelybe.
2011. ápr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Persze a nagyiknál is tisztaság van, szóval ezzel nincs gond, fertőtlenítőzni meg nem akarok mindig mielőtt leteszem, mert az sem tesz jót.Csak nem tudtam, hogy engedjem-e, amikor már mászni tud...mondjuk nagyon úgysem tudom majd letiltani, de akkor nem lesz semmi baj.köszi nektek, hogy írtatok:)

Ha lenne kutyánk, biztos nem gondolkoznék ezen:)


Ja és az öleb alatt nem azt értem, hogy ölben van mindig, meg kényeztetik, mert egyáltalán nem, soha nincs ölben, csak olyan pici mint egy öleb:)

2011. ápr. 27. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!