Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Igy van ez, csúnya anyukának...

"Igy van ez, csúnya anyukának szép kislány"?!

Figyelt kérdés
Ma ezekkell a kedves szavakkal illetett egy bácsi a városban,miközben toltam a lányomat....hirtelen köpni nyelni nem tudtam,nem szóltam semmit. És ráadásul nem is először hallottam ilyet,mert pár hónapja ugyanigy egy öreg bácsi(nemtudom lehet hogy ő volt az) ezt mondta,illetve kérdezte az eladónőtől az élelmiszer üzletben,hogy "mondja meg,hogy lehet ilyen csunya nőnek ilyen szép kislánya?" Azt hittem elsüllyedek...én eddig nem tudtam h.csunya lennék. De ez már kicsit gyanus ha kétszer megtalál iylen beszólással. Majdnem sirtam a város közepén:-((
2011. ápr. 27. 16:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos hogy ő volt az aki télen is beszólt közben rájöttem,és akkor is szentül fogadkoztam utána hogy ha még egyszer meglátom elküldöm valahová,de hát nagyon rossz az arc memóriám,és nagyon lefagytam ma is sanos.Mondjuk ha a gyerekre szól be akkor biztos tökön rugom. Köszi,azért már jobban érzem magam.De azt hiszem ezek után az utcára full sminkeben és miniszoknyában megyek.10 perce a tükör előtt állok :-/
2011. ápr. 27. 16:47
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Tudom, hogy bántó, de ezzel a szöveggel a gyereket szokták dicsérni. Ki ne találd már, hogy ezentúl 10 perc tükör és kisestélyi az utcára :)

Ne vedd komolyan egy idegen idióta beszólását.

2011. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem budaörsi? Nálunk is van egy ilyen bácsi. Ráadásul borzasztó hiú vagyok és múltkor megtalált ezzel a mondattal. Baba előtt műkörmös tűsarkús festett nőci voltam, és a baba miatt nem mertem ezeket bevállalni. Féltettem a babát a pocimban, aztán szoptatás alatt detto. Eleve rosszul éreztem magam. Sose voltam egy nagy szépség, de ezek a kis trükkök úgy feldobtak, hogy mindenki utánam forgott, járni akart velem, stb. És akkor jött a baba. Örültem neki, szó se róla, de a kockás hasamnak annyi lett, és a plussz trükköknek is... szóval az önbizalmam nulla.

Hiába fogytam vissza, nincs pénzem annyi (sőt semennyi) ruhát venni, műkörömre, se nem járkálok tűsarkakba a babakocsival. És igen, ez bánt engem, erre nekem is jött egy ilyen tapló múltkor, hát hazáig könnyeztem, míg kifejtettem a férjemnek a történteket, ő kinevetett, h milyen hülyeségekkel foglalkozom. Persze ő is jobban szerette a korábbi énem.

Abszolut együttérzek Veled. Szerintem mondd meg (én is ezt tervezem) köv. alkalommal: Hát még jó, hogy nem vagyok legalább olyan undok és borostás, mint egyesek.

2011. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Ezt a mondatot az idősek felénk poénból szokták mondani.


Sőt, van olyan is, amikor a gyereknek mondják, hogy: "Jaj, de csúnya vagy:)" Ezt nem kell komolyan venni szerintem.

2011. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

De másodszor mondta,és multkor még az eladónőt is bevonta fejcsóválva hogy hogy lehet egy ilyen csunya nőnek....na mind egy.Azt már kitaláltam,hogy még egy ilyen és megmondom neki hogy az inpotenciájából fakadó komplexusát nem azzal kéne kompenzálni hogy fiatal nőket bánt meg.

Amugy nem Budaörsi.Vagyis tőlem lehet onnan is,de mi 60km-re Budaörstől találkoztunk.

Akármennyit vizslattam magam,rájöttem hogy ami csunya lehet rajtam azok max a karikák a szemem alatt,amit azért igyekszem elmaszkirozni,meg a pár pattanásom,mert hogy épp hóvége van nálam. Meg elég fehérke vagyok.De azon majd segitünk. Az a köcsög meg roadjon meg nem érdemli meg hogy ennyit agyaljak rajta.Egyébként én is ismerem amikor az öregek ugy viccelnek,de azt valahogy nem ilyen hangnemben szokták,ezért nem bántó.

2011. ápr. 27. 17:59
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

azta de bunkó emberek vannak :O

nekem még csak olyat mondtak, hogy olyan szép mint az anyja! még ha nem is vagyok szép, de azért ha már hozzám hasonlítja minimum ilyet mondjon :O

2011. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Legközelebb Te meg mondd neki,hogy maga úgy néz ki,mint a s*ggem kifordítva. :-D
2011. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!