Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyorsan nőnek a babák...

Milyen gyorsan nőnek a babák lábai?

Figyelt kérdés
csak mert holnap szeretnék venni a fiamnak szandált,most 19-es lába van,9hónapos lesz holnap.Még ugye azért a szandált nem nagyon tudom ráadni,esetleg zoknival.milyen méretet vegyek neki,hogy a nyáron jó legyen neki,de már most is tudja hordani?Ha 20-asat veszek,nem nő nyárig a lába?Vagy kénytelen leszek neki 2-t venni nyárig?(elég drága,ezért szeretném ha jó lenne rá nyárig)
2011. ápr. 27. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ez változó.Fiam 11 hónaposan kapott cipőt,amit 18 hónapos koráig tudott hordani.18-as volt a lába,19-est vettem.most már 20-as a lába,21-es szandicipőt vettem neki,olyan 6 mm-er nagyobb,mint a lába.szerintem neki kitart nyár végéig,de van olyan baba,akinek havonta lehet újat venni.
2011. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én most nem vennék neki szandált, feltételezem még nem tud járni. Majd 2-3-4.. hónap múlva megtanul járni, én akkor vennék a helyedben, és akkor úgyis látod, hogy 19-es vagy 20-as vag 21-es a lába.

Most még csak üldögél a babakocsiban, ehhez szerintem nem kell szandál, elég a zokni (vagy nagy melegben a pucér tappancs). Ha meg "dísznek" veszed a szandit, tehát csak hogy jól nézzen ki, hogy van valami a lábán, akkor meg mindegy hányast veszel.

2011. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
még ne tud járni nyilván,de nem kifejezettem disznek venném,hanem a fiamnak sajnos nagyon izzad a lába,mindegy hogy minusz van vagy +30fok,tőlem örökölte,és minden cipőben szó szerint vizes a zoknija,pedig 100%-os pamut...ezért szeretnék neki szandált,mert abba azért jobban szellőzik.Csak zokniba meg olyan "furi",olyan mintha nem lenne teljesen felöltöztetve.
2011. ápr. 27. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Ezért írtam, hogy "dísznek" vennéd (abszolút nem sértésnek szántam, remélem nem úgy vetted).

Nekem is fura volt csak zokniban a babám (plusz rövidnaci), amikor még csak csücsült a babakocsiban. Volt nekünk is miniszandink (dísznek :) ), de abban is melege volt, így maradt a pucér tappancs.

Szerintem vidd magaddal a babádat, és add rá a szandit próbából. Egyébként inkább a 20-ast vedd akkor már, most még úgyis hűvös van, mire bejön az igazi meleg, addigra belenő a 20-asba szerintem.

2011. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dehogy,nem vettem sértésnek:)Mindenképp magammal viszem.Még rövidnadrág+zokni nem is annyira furi,de mikor hosszú nadrág meg hosszú ujjú van rajta meg zokni,na akkor az...:) Mert elég hülye szeles idő van itt,hol nagyon meleg,hol ez a szeles,igy hosszú ujjút kell ráadnom.Na majd holnap megnézzük,nem bánnám ha nem nőne olyan gyorsan a lába mint a kg-i....10kg már.Nem én veszem,hanem kapja,én nem adnék ki érte olyan sok pénzt,pont ezért,mivel jó esetben is csak pár hónapig tudja hordani.
2011. ápr. 27. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

2-3.vagyok.

Mivel még nem tud járni, vegyetek ún. kocsicipőt (kocsiszandált). Ezeknek puha a talpuk, és nem kerülnek sokba, max 2ezer.

Pl itt vannak

[link]


Drága cipőt ráértek akkor venni, ha már tud járni.

2011. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi.Én is igy vagyok vele...ezt jó hogy mondtad,mert én nem is tudtam hogy van ilyen hogy kocsi szandál,azt hittem csak kocsi cipő létezik.Ez jó,na majd rá is beszélem a nagyszülőket hogy ilyen legyen,majd ősszel vegyenek neki "drágább"cipőt inkább.
2011. ápr. 27. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:

A minap olvastam, hogy 1 év 4 méret......

Nálunk 1 méret 3 hónapig volt jó, tehát eddig bejött :(

2011. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!