Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 9.5 hós és egyáltalá...

A kisfiam 9.5 hós és egyáltalán nem mászott, egy kicsit kúszott. Érdemes még Dévény tornára vinnem vagy már késő?

Figyelt kérdés
A védőnő türelemre intett-mondván lusta a baba. Csakhogy tegnap felállt, és azóta egyfolytában állni akar. Így, gondolom a mászás most már kimarad, aminek ugye következményei lehetnek (diszlexia). A "tanított" mászás egyenértékű a saját magától rájövő mászással? Úgy értem, hogy ha megtanítanánk mászni, akkor már nem lenne olyan nagy eséllyel diszlexiás?
2009. márc. 6. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem inkabb vidd el a doktornohoz, es o mondja meg, hogy ajanl-e tornat, vagy sem. Ha elviszed, semmit nem veszitesz vele. De a deveny oldalon irhaszt is nekik, kerdezd meg toluk!
2009. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 6. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A diszlexia nem törvényszerű,attól mert nem kúszik-mászik a pici,de az tény,hogy a diszlexiások nem kúsznak-másznak.Nem feltétlenül kell rögtön arra gondolnod,hogy baj lesz.A Dévény terápiára járnak még 2 éves gyerekek is.Szóval nem késő.
2009. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
semmi baja nem lesz. van h a babák kihagynak dolgokat. nekem pl nem kúszott csak mászott: a szekrényig majd felállt. és onnantól ez ment. 9hósan már szaladt.
2009. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne doktornőhöz vidd mert azoktól ugyanezt a "lusta" szöveget hallod és nem is ismerik el ezt a fajta gyógytornát. Egyből Dévényes gyógytornászhoz vidd hogy mondjon véleményt, max 3000Ft. Legrosszabb esetben járnotok kell 1 v 2 hónapot. Én mind a két gyerekemmel jártam, a gyerekorvos nem küldött volna el de én akartam, mert 13 hónaposan még nem járt rendesen sőt mindennel le volt kicsit maradva. Már pár alkalom után minden rendben volt, 3 hónap alatt szuperjó mozgású lett a fiam. Szóval próbáld ki nem veszíthetsz vele csak nyerhetsz.
2009. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!