Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres bébinél megkezdtük...

Tápszeres bébinél megkezdtük a hozzátáplálást, egy étkezést helyettesítünk már, de a tápszert nem nagyon akarja már elfogadni, csak a "szilárdat"! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Fél éves a pici, de mióta új ízeket érzékelt, nem ízlik neki a tápszer! Fél évesen hány étkezést lehet kiváltani? Ha új tápszert próbálok ki, az segíthet?
2011. ápr. 28. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fog segíteni az új tápszer. nekem 6 hósan csak reggelire és vacsorára evett tápszert.

Èn az ebéddel kezdtem majd uzsi, és most már kap vacsit is.

2011. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ugyanúgy nől a bébid, mintha tápszert enne?
2011. ápr. 28. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan nem volt ilyen probléma, de én úgy gondolom, hogy ha máshogy nem, apránként meg kellene innia napi fél liter tápszert, szüksége van a szopizásra is és a benne lévő tápanyagokra is. Az én kisfiam 9 hónapos, napi háromszor eszik "rendes" kaját, és négyszer iszik tápszert, 6-700 ml közötti mennyiséget. Ébredéskor és elalvások előtt kap tápszert, mert közvetlenül evés után nem igényli. Nappal kétszer alszik.

Szerintem ne törődj bele, hogy nem akarja meginni, próbálkozz, kínáld többször.

2011. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!