Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hiszem el, hogy a környeze...

Nem hiszem el, hogy a környezetemben minden csecsemő áldott jó baba, csak az enyém sír egész nap! Nyugtassatok meg van itt még másik anyuka is aki ezzel küzd. Mit lehet ellene tenni? Már teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
3 hónapos, eddig semmi baj nem volt. Éjszaka most is jól alszik egyszer kel, evés után egyből vissza alszik. De egész álló nap ordít, annyi meg szakítással még szundikál, eszik vagy tisztába teszem. 3 napja ez megy ezelőtt olyan ügyesen eljátszott egyedül is, most viszont bármit teszek vele csak ordít de torka szakadtából, mi lehet a baj és mit tehetek??? Semmi nem használ, ringatás, beszélgetés, simogatás, bohóckodás...
2010. okt. 7. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyem is ilyen volt...es most megint ilyen. amugy 19 honapos. Volt egy jobb idoszakunk...de most kb egy honapja kiakaszt ujra....sikit egesz nap
2010. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

:)

Nyugi, az én kisfiam is ezt csinálta kb ennyi idősen. Ugyanaz volt amit leírtál. Egy idő után (hetek) abbahagyta. Bármit csinálhattam semmi nem volt jó neki. Most 17 hós.

2010. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ma 2x a lázát is megmértem, közbe csak a sírástól szakadt róla a víz, de szakadt rólam is mert már teljesen lefárasztott. A legborzasztóbb a semmit tevés... Most este mielőtt elaludt volna sírtam vele együtt, ezért tettem már fel ide a kérdést!
2010. okt. 7. 20:17
 4/12 Bea24 ***** válasza:
Nyugi, nem csak a Te babód ilyen sírós. A kisfiam 1 hónapos és ha éppen nem eszik, alszik, vagy a pelenkázón van, akkor sír és semmi sem jó neki. Ha kézben van, vagy a hasamon, akkor csend van, de hát nem lehet mindig kézben, mert van egy 14 hós nővérkéje és van háztartás is. Szóval, biztos le fogtok pontozni, de ha semmit sem tudok már csinálni vele, akkor hagyom sírni. Szóval kitartás, mert vége lesz ennek a korszaknak is.
2010. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma ugyan ezt tettem, csúnya nem csúnya, de én is sírni hagytam persze az ágya mellett álltam és néztem tanácstalanul, mert nekem még kézbe se marad. Bár ezelőtt is utált kézbe lenni, de akkor lekötötte bármivel magát. Órákig eljátszott, elfáradt nyöszögött, letettem aludni fel se kelt csak 3 óra múlva igazi minta gyerek volt... Ezért nem értem ezt a hirtelen változást, azt hittem én rontottam el valamit.
2010. okt. 7. 20:26
 6/12 anonim ***** válasza:

3 hónaposan van egy növekedési ugrás. Nem éhes? Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de hallottam már olyan teóriát, hogy kellemetlen nekik ez az időszak a csontok nyúlása miatt. Szóval lehet, hogy fáj neki.. Az én fiam még csak 8 hetes, nem tapasztaltam ilyet, a nagy meg nemsoká 3 lesz, nem emlékszem, hogy volt-e ilyen...

Kitartás!

2010. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Többet eszik mit szokott most ismét van hogy 2 óránként kell neki adnom nem mindig de ma is volt 2x és simán meg evett 2 óra elteltével 150-et. Igaz össze vissza eszik, semmilyen "rendet" nem tart be. Van hogy hiába kellene ennie összeszorítja a száját és fújja ami már a szájába jutott. Nem tudom fájhat e neki valamije, de az biztos, hogy úgy sír mint mikor a hasa fájt, és most a könnye is hullik, de nagyon. Meg kellene nézetni orvossal?
2010. okt. 7. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jön a foga?
2010. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3 hónaposan lehet? Nyálazni szeret de én erre nem mertem volna gondolni, nem korai ez még?
2010. okt. 7. 22:08
 10/12 anonim ***** válasza:

az én fiamnak is 3hosan kezdett "jönni

" a foga de 4hosan jöt ki neki meg a fejlődési ugrás miatt is sirhat és ők a feszültséget is igy tudják csak kiadni magukbol ha pl sok inger érte őt a nap folyamán!Nyugodj meg pár nap és elfog mulni!kitartás!

18hos baba anyukája

2010. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!