Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy szinte minden nap...

Baj, hogy szinte minden nap banánt eszik tízóraira 10 hós babám?

Figyelt kérdés

Annyira nincs még más gyümölcs, üvegeset meg nem tudok minden nap adni neki. Almát is szinte minden nap kap, inkább uzsonnára, valami gabonával keverve.

Néha adok neki fagyasztott meggyet, meg hetente 1-2x más bébiételes gyümit.


Nem fogja meg a hasát, meg semmi baja nincs tőle, csak elgondolkoztam, hogy vajon nem baj-e, hogy nem változatosabb az étrendje?


(A főzelékeket már jobban variálom, sokmindent eszik.)


2011. ápr. 29. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesómék kislánya hosszú hónapokon keresztül nem volt hajlandó megenni, csak a brokkolis bébiételt. De csak azt. Néha 1-1 sütőtökös is lecsúszott, de semmi más. Kartonszámra vették a brokkolis kaját. Otthon is főztek, de az nem kellett neki. Ehhez képest most gyönyörű és egészséges, és okos, és nem lett semmi baja. Pedig viccelődtünk sokat, hogy be fog zöldülni a gyerek. :D
2011. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj egyáltalán,egészségére
2011. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mást is eszik,nemcsak banánt egész nap,akkor semmi baja nem lesz tőle.:)Az én kislányom is evett sokat,mert imádta.Most lassan 2 éves és még mindig nem unja:)
2011. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 11 hónapos babám minden nap eszik egy fél babánt, imádja, és már régóta ezt eszi!
2011. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!