Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repólüs utazás egy 14-15...

Repólüs utazás egy 14-15 hónapos babával? Mik a tapasztalataitok? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Minden érdekel: repülőgép, szálloda, etetés, stb... Ja és már jár a babám 11 hós kora óta, kell így is babakocsi pl? Élvezik az ilyen pici babák a nagy szállodakomplexumok nyújtotta előnyöket, babás, programokat? Hogy reagálnak a tengerre?
2011. ápr. 29. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


En csak a repulesrol tudok irni.

Nalunk nem volt semmi gond oda fel, azt leszamitva, hogy 2.5 orat ultunk a repulon az indulas elott 2 nemnormalis miatt akik rossz gepre szalltak fel...(na az is erdekes hogy engedtek fel oket??)

Vegig aludta az utat a leszallasanal hangosan sikongattt oromeben.

Kulon taskaban vittem neki enni es innivalot.Bar mennyit felvihetszpl bebietelbol csak leellenorzik, hogy bontatlan legye.

En elore elkeszitett tapszert vettem az utra (nem tudom otthon van-e ilyenre lehetoseg).

Ha vissza ut mar zurosebb volt, mert fulgyulladast kapott es borzasztoan szenvedett arepulon.

Mi haza utaztunk es nagyon jol erezte magat.

Idegen kornyezetben volt es idegen emberekkel (hiaba a nagyszulei nem ismeri oket).

Nagyban fugg a baba termeszetetol, hogy hogyan fogja viselni.

En vinnek babakocsit, mert hiaba tud menni nem fog tudni sok-sok kilometert turazni.

2011. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Probalj meg ablak melle ulni vele. A kisfiam meg szopizott, igy nalunk az etetes is egyszeruen is megoldhato volt. Babakocsit mindenkepp vigyetek. Sokszor aludt benne
2011. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapos fiammal repültem. Szoptattam útközben, hogy ne fájjon a füle. Picit nyöszörgött, nehezen bírta a másfél órát, de azért nem volt vészes. Babakocsit mi is vittünk, és hasznos is volt nagyon. A spanyol tengerparton voltunk egyébként. Babafüggő, hogy szeretni fogja-e a tengert. Az enyém roppant kíváncsi rá mindig, de a nagy hangjától és a hullámzástól kicsit meg is ijed. Összességében az a helyzet, hogy egyedül nem megy be a vízbe, még kézen fogva sem, de ha az apja ölbe kapja, akkor megy vele és élvezi nagyon az ugrálást a habokban. Szeret a parton homokozni is.

A szállásunk nekünk apartmanban volt, azt is élvezte. A gyerekek még olyan könnyen alkalmazkodnak, legalábbis az enyém biztosan!

2011. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 hónaposan repült először, azóta is sokat. Vasárnap is megyünk. Most 22 hónapos. Én is szoptatok a gépen illetve viszek neki föl most, hogy már nagyobb tápszert szárazon és kérni szoktam a troliról forró vizet amit hideggel (veszek szénsavmentes vizet) keverem, abból csinálok tápszert. De viszek neki kekszet, gyümölcsöt.

Nekem a babakocsi nagy áldás, mert bele lehet kötni, nekem így könnyebb. Rám van bízva, hogy kiveszem belőle, vagy fix helyen tudhatom. Könnyebb így. Pedig már 22 hós. Könyvecskét, pici játékot 2-3 félét is viszek, mert segít lefoglalni, bár leginkább sétálni akar a gépen. Ja és váltás ruha is minimális van a kéziben, mert természetesen velünk az is előfordult már, hogy ott tojta össze úgy magát, hogy át kellett öltöztetni.

A fiam imádja a vizet, medencét, tengert (külföldön élünk) és a többi gyerek társaságát, programokat, éneklést, játszóteret, stb tehát szerintem élvezné.

Bármi konkrét egyéb kérdésed van, írj nyugodtan, ha tudok, válaszolok.

2011. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!