Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós tápszeres babám még...

5 hós tápszeres babám még mindig felkel enni éjjel. Olyan 2 ora körül, aztán 6kor ébred. Másnál ez hogy van? Mikor fogja már átaludni az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Probáltam teáztatni éjjel,de kb rá 1 ora mulva ismét felébred.
2009. márc. 7. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:

A z én manóm is ezt csinálta ,adj vacsira tejpépet ha nem tejérzékeny ,vagy sinlacot!

Nálunk bevált ,alszik este 9-től reggel 5-ig.

2009. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ó, nekem mindkét gyerekem 2,5 - 3 éves koráig felkelt éjszaka cicizni. Szerintem még valószínűleg messze vagy attól, hogy átaludjátok az éjszakát, örülj, hogy csak egyszer kel fel.
2009. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lányom 6 hós, tápis. Este tíztől alszik kb hajnal 2- fél 3-ig, eszik és visszaszundít kb 6-ig, és ez akkor is így van, ha tápszer helyett tejpépet kap.

(Érdekes, mert három- és négyhós kora közt végigaludta az éjszakát)

2009. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is 5 hós szintén tápszeres. Ő már 3hós kora óta átalussza az éjszakát szerencsére. Napközben nagyon keveset alszik kb. fél-1 órát, éjszaka viszont 12 órát alszik egyben. Este már 6 körül le kell tenni a kis ágyába, mert akkora már nagyon fáradt. Ezt teljesen magától alakította így, engem az sem zavarna ha felébredne éjszaka. Persze elhiszem, hogy már fárasztó lehet neked, főleg ha késön alszik el a kicsi. Enni mi 5x eszünk, az utolsó közvetlen lefekvés előtt van. Segíteni nem tudok hogyan lehetne rávenni, hogy átaludja az éjszakát szerintem majd kialakul nálatok is csak még kell egy kis idő. Addig is minden jót!
2009. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hós a babám és szinte percre pontosan igy ébred fel ö is enni :) Én is próbáltam teáztatni, egy óra múlva ugyanugy megkellett etetnem.

Manóm elött a két lányommal 5 éves korukig éjszakáztam ! Úgyhogy én nagyon örülök, hogy csak kétszer ébred, eszik és alszunk tovább. Te is örülj neki! :)Hogy mikorra alusszák át az éjszakát?...megpróbálom én is a Sinlacot.A tejpéptől ugyanúgy felébred.

2009. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! A mi babánk már 9 hónapos múlt, és még mindig kel éjjelente minimum 1-szer, pedig este kap még főzeléket, vagy tejpépet. Kitartás! Én tudom milyen nehéz!!!!
2009. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is 5 hónapos, és még mindig egyszer kel éjjel aztán hajnalban mégegyszer kb. úgy ahogy a tied.

Bár most, hogy már elkezdett enni gyümölcsöt, főzeléket, meg tejpépet egyszer kihúzta fél 6 ig meg mostanában csak fél 3 kor kel és nem 1 kor....

Én abban reménykedem ha már eszik rendes adag pépes kaját hátha alszik tovább, de azis lehet, hogy nem...

Azt olvastam egy könyvben, hogy vannak olyan babák akik napközben nem eszik meg a számukra elegendő mennyiségű ételt (150 ml*testsúly)és ők éjszaka pótolják be amit nappal nem esznek meg. Nálunk ez így van mert sosem eszik annyit...

Üdv.

2009. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van! Ha napközben megeszi a kis adagját akkor elvileg nem kel kel fel, csak ha pl. beteg vagy jön a foga. Próbáld meg a uccsó eteés után egyszer mikor te lefeküdnél aludni "álometetni", akkor talán kibírja tovább és te is tudsz aludni.
2009. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!