Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai utazás alatt, ha...

Éjszakai utazás alatt, ha nincs kocsiba melegíthető cumisüvegmelegítőnk hogyan tudnék tápszert készíteni 3 hetesnek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Langyos víz a termoszba, és útközben megcsinálod.

(Mondom ezt úgy, hogy életemben nem volt a kezemben tápszer mert szoptattam, de valahogy logikusnak tűnik, nem?)

2011. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem tudom,én se csináltam még

a termoszba meleg marad 10órán át is? termoszt se használtam sose :O(

2011. máj. 1. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért, 10 órán át nem fog enni a gyerek??? Oo

3-4 óránként meg szokás etetni, addig meg meleg marad a termoszban a víz.

2011. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hányszor és mennyit eszik a baba, ez sem mindegy.

Egy cumisüveget teletöltesz felforralt és lehűtött vizet, egy termoszba vagy másik üvegbe mehet a forró víz. (Nekem van Avent-es cumisüveg tartó termoszom, sokáig jó forró marad benne a víz, de 10 órán keresztül nem. Sima termoszom nincs, de szerintem az tovább bírja.)

Ha nagyon kihűl a víz, megálltok egy benzinkútnál, biztos szívesen segítenek, van mikró, fél percet rámelegítenek a vízre és készítheted a kaját.

2011. máj. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha utazunk, mindig viszik termoszban forralt vizet, egy cumisüvegben hideg vizet, egy másikban pedig a tápszer port. Etetésnél csak a porhoz öntök hideg meg meleg vizet és kész a kaja.
2011. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy autós melegítőt és nem kell aggódni.
2011. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi gyakran utazunk autoval Anglia Magyarorszag.termoszba felforralt vizet tegyel (nekunk pumpas termosz van ami ala csak alatartod a cumisuveget igy nem veszelyes mert nem fogod veletlenul sem kionteni tescoban vettuk ).ures muanyag palackba pedig forralt lehutott vizet es igy tudod elkesziteni megfelelo homersekleture.mindig legyen nalad kb 3-4 ures tiszta cumisuveg es ezeket majd ki tudod mosni ha megalltok pihenni benzinkutnal.meg van sterilizalo folyadek is. en igy szoktam, remelem segitettem
2011. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!