Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudott egyedül felmászni...

Mikor tudott egyedül felmászni a franciaágyra (vagy hasonló ágyra) babátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:

1 évesen már az ágyra felmászott, peseze lejönni még nem tud, így veszélyes a mutatvány.

Kedvenc elfoglaltsága lenne a csúszdára visszafelé felmászni.. ha hagynám.

2011. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10-10,5 körül. kb 2 hét múlva lefele is megtanult lejönni.
2011. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem most kezdte el 2 napja, 11 hónapos
2011. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

van rajta egy vastag pléd,abba kapaszkodik és ma mászott fel először.tegnap pedig egy alacsonyabb kihúzhatós ágyra.nagyon meglepődtem :)ti hogy tanítottátok meg lemászni?úgy értem,hogy fent voltatok vele az ágyon és úgy megfordítottátok,hogy leérjen a lába?vagy mi a teendő?

10 hónapos múlt egy hete :)

2011. máj. 1. 14:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én megfordítottam és kicsit megtoltam, hogy érezze, így kell lemenni. Párszor megmutattam, aztán már ment is neki.
2011. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1 éves kora körül, de már le tud mászni biztonságosan, 15 hónaposan. De nem alacsonyak az ágyaink.
2011. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elso gyermekem sajnos nagyon hamar, 10 honaposan mar fent volt mindenen, de o valamiert mindent nagyon koran csinalt, pl 11 honaposan mar olyan stabilan jarkalt, mint altalaban a masfel evesek.

Le is tudott maszni, nem nem orultem a dolognak, mert igy is gyakran leesett, vagy epp hogy elkaptam.


A masodik gyermekem 1 evesen egymas utan nehany alkalommal maszott fel az agyra, de nem erdekelte. Nem bantam, sot. 14 honaposan ujrakezdte es lekopogom, hogy egyszer sem esett, nagyon stabil. Ugy erzem, hogy megerte kesobb kezdeni, mert sokkal ugyesebb.

2011. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mi lányunk 1 éves,gyönyörüen lemászik 1 hete,de fel nem tud mászni még-)
2011. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

9 hónapos korában az ágyhoz tolta a játékos dobozát és arról mászott fel az ágyra. 10 hónapos korában már az ablakpárkányra is felmászott az ágyról :S

most 16 hónapos, még mindig mindenhova felmászik :( én meg őszülök

2011. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kb 10 hónapos korában megtanítottam lemászni még mielőtt felmászott volna. Nem sokkal később már fel is mászott, viszont nem volt gond a lejövetellel. Persze most is leesik néha, de az azért van mert nagyon szeleburdi és mindig rohan. 14 hós egyébként.
2011. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!