Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év feletti babádnak van...

1 év feletti babádnak van olyan plüssállata (játéka), amit mindenhová visz magával vagy amivel alszik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 19:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy Kisvakond és egy Kipp-kopp figura. Illetve egy rénszarvasos plüss rongyocskával alszik a 16 hónapos fiam.
2011. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Micimackóból a Füles a kedvence a 20hónapos fiamnak.Visszük magunkkal sétálni,aludni,de akár a mamához is aki,1 emelettel feljebb van.Szóval mindenhova,és azt sem tudom mikor mossam ki neki,mert rögtön hiányolja,ha nincs mellette.:)
2011. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
egy elefánt és egy nyúl,de a nyuszi most a varodába van.ezekkel alszik itthon,de nem ragaszkodik hozzájuk.amikor a szüleimnél vagyunk akkor a mami maciával alszik.
2011. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
ja az lemaradt h 20 hónapos a fiam
2011. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy kb. 40cm-es plüssbaba.Imádja.16 hónapos kora óta(amióta megszületett a kistesó)és még mindig cipeli mindenhova,most 23 hónapos.
2011. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,az viszont lemaradt hogy ma különleges nap volt,ugyanis a sétához egy kb 1m-es plüss fókát is kellett cipelni,remélem ebből nem lesz rendszer:-)
2011. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

egy majom, a Brendonban vettem neki még fél éves korában

azzal alszik, és mindenhova viszi magával


de van a tágabb banda is :) ez még 3-5 plüss, délutáni alváshoz be szokta őket pakolni magához a kiságyba

2011. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kb. 20 cm-es nyuszi, tavaly húsvétra kapta a kislányom, akkor volt 6 hónapos. Nagyon szereti, de nem viszi magával csak akkor, ha én nem megyek vele (láthatás), ő afféle biztonsági játékos. Vele alszik, és ha hazaérünk az első, hogy a nyuszit keresi, öleli, szeretgeti. Van a nyakában egy selyem szalag, illetve már csak madzag, ezt morzsolgatja, miközben cumizza az ujját, vagy eszi a táápszerét. Látványosan odavan érte, nem adja oda senkinek, pedig nagyon nagylelkű egyébként.
2011. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán. néha rákattan egy-egy dologra, de ez nem feltétlenül plüss állatka. volt már mikor a játék fésűt fogta egész séta közben a kezében.
2011. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
na, nekem is lemaradt, 17 hós lány
2011. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!