Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tanitsam meg neki, hogy...

Hogy tanitsam meg neki, hogy elaludjon ugyis hogy nem fogja a kezem? Játszon egy kicsit nélkülöm, egész nap a kezemet fogja, mindenhova követ stb.

Figyelt kérdés
18 honapos,az a baj,hogy kezdetek ota velem alszik,egésznap velem van,ez oké,de mi lesz majd oviba?hogy szoktassam egy kicsit önállóbra?vagy jo ez igy igy is megfogja majd szokni az ovit meg ilyenek?
2011. júl. 9. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha késznek fogja érzni magát rá el fogja engedni a kezedet. Ne erőltesd, még nem áll készen rá. Az oviig még bőven van idő. :))) Addig élevzzétek a közelséget.
2011. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sokan azt mondják hogy az én hibám,mert igy szoktattam.rég külön kéne aludnia stb.szerintetek is?
2011. júl. 9. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:

18 hónapos ,az ovi még messze van és addig rengeteget válltozik.

Teljesen természetes hogy fogja a kezedet,ez így a jó,hiszen kötődik hozzád.


4 gyerekes


[link]


Ha ezt elolvasod jóbban megérted a gyermekedet.

2011. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyémnek a kezében egy textil pelus van,úgy alszik el.

Próbáld meg! :)

2011. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!