Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában adtatok...

Katus007 kérdése:

Mennyi idős korában adtatok először májat kisbabátoknak, hogy zajlott a húsfélék bevezetése?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
májat 7 hónapos kortól és husit is, együtt föztem a zöldséggel és turmixoltam, aztán föztem többet és jégkockatartóban fagyasztottam.
2011. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húst 7 hónaposan, májat 8 hónaposan adtam neki.

5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, de mivel nyár volt, inkább az idénygyümölcsökre - zöldségekre koncentráltam.

Mindkettőt főve kapta, egy kiskanálnyit tettem a főzelékbe. Másnap húsból 2 kiskanálnyit stb. egészen az 5 dkg-ig.

Mivel májat ennyi idősen csak heti 1x kaphatnak, a köv. héten adtam neki a két kiskanálnyit. Nem olyan nagy ördöngösség.

2011. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 hótól csirkemellet, 8 hótól pulykamellet, 9 hótól halat, 10 hósan 1x kóstoltattam vele csirkemájat, de nem tetszett neki (én is félve adtam. ez volt az 1. étel, amit nem evett meg. úgyhogy későbbre halasztottam).
2011. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!