Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mei-tai, vagy manduca hordozót...

Mei-tai, vagy manduca hordozót érdemes inkább használni?

Figyelt kérdés
4 hónapos és 21 hónapos fiúk anyukája
2011. máj. 1. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

manduca hordozóról ezidáig mit sem tudtam, de rákerestem. Nekem olyannak tűnik, mint egy modern formába öltött mei-tai és kb. 3x olyan drága :-(

Mi mei-tai-t használunk, nagyon meg vagyok vele elégedve. Ha jól van megkötve, nem húzza a vállat, szerintem kényelmes és hasra/hátra is fel lehet kötni a babát. Használható újszülött kortól.

2011. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő egyaránt jó. Nekünk mindkettő van. :)


Igen, a Manduca 20.000 Ft a legolcsóbb helyen is. Cserébe viszont a body-ja meghosszabbítható, ha nő a gyerek, valamint a pántokat nem kell a sárban húznod, ha rossz az idő. Apa is könnyebben megtanulja kezelni, mint a mei tai pántjait (enyém férj jobb szereti a Manducát, mint a mei tait). De ha nincs annyi pénzed rá, vagy nem akarsz sokat kiadni rá, akkor egy mei tai is tökéletesen megfelel. :) Csak arra vigyázz, hogy ne noname, házi készítésűt vegyél egy aukciós oldalról. Azt ki tudja, milyen anyagból, hány rétegből, milyen cérnával varrták. Inkább egy használt, de "neves" mei tait (a legolcsóbbak pl a Gremese és a Tündérputtony).


Hasznos link:

[link]

2011. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mei-tai-m van, de próbáltam manducát is. Manduca annyiból jobb, hogy csatos. Mondjuk én pillanatok alatt magamra kötözöm a meitait is, engem nem zavarnak a hosszú pántok.

Nagyon kényelmes mindkettő. Meitai mellett az ára van, fele annyi, mint a manduca.

Nagyon szereti a babám (most 6 hós, én még csak elöl hordom).

Nálunk itt a környéken sokan használnak meitait is és manducát is (elöl-hátul), mindenki dicséri ezeket a hordozókat.

2011. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!